Artykuły do tagu: SP

Zainuagurowali rundę rewanżową piłkarze-amatorzy, występujący w lidze organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. W pierwszej, wiosennej kolejce łatwe zwycięstwa odnieśli liderzy rozgrywek. Barwil-Omega rozgromił Drewmal aż 5:1, zaś FC Bermud pokonał Podmiejską 3:0. W pierwszej lidze niespodzianką jest wysoka wygrana Starówki nad Rubiką. Ostatni zespół w tabeli zwyciężył swojego rywala 3:0 i tym samym znacznie zwiększył swoje szanse na utrzymanie w lidze. Kolejna runda spotkań zostanie rozegrana 1 maja.
Piłkarki ręczne Piotrcovii zakończą ten sezon w górnej połowie tabeli. W dzisiejszym rewanżowym meczu pokonały Łączpol Gdynia 30:25 (14:12) i o piąte miejsce zagrają z Finepharmem Jelenia Góra.
Prezes Konrad Piechocki zaciera ręce, bo do tak mocnej ekipy ze Stephanem Antigą , Mariuszem Wlazłym , Danielem Plińskim i Michałem Bąkiewiczem pozyskał kolejne rodzime gwiazdy: Dawida Murka i Piotra Gacka. Nowym rozgrywającym ma być reprezentant Hiszpanii Miguel Angel Falasca, a w kolejce czeka jeden z najzdolniejszych siatkarzy młodego pokolenia - Bartosz Kurek.
Po pierwszej odsłonie dwumeczu Piotrcovia - Łączpol dość nieoczekiwanie w znacznie lepszej sytuacji są podopieczne Henryka Rozmiarka. W najbliższą sobotę wyjeżdżają do Rumii, aby w niedzielę nie stracić dziewięciobramkowej przewagi.
To będzie już ostatni mecz w sezonie 2007/2008 szczypiornistów Focus Park Kipera przed własną publicznością. Jutro (sobota - 26 kwietnia) o 18:00 piotrkowianie zmierzą się w pierwszym meczu o piąte miejsce z Azotami-Wisłą Puławy.
24.04.2008 09:14
Ile pije piotrkowianin?
Pijemy coraz więcej - wynika z najnowszych badań firmy Nielsen. Na alkohol w ubiegłym roku wydaliśmy prawie 15% więcej niż w 2006. Dlaczego tak bardzo podoba nam się ta forma spędzania wolnego czasu i czy picie to poważny problem w Piotrkowie Trybunalskim?
Dwuletni komtrakt z PGE Skra Bełchatów podpisał Dawid Murek. Po Piotrze Gacku to drugi transfer Skry. Murek ostatnie dwa lata grał w barwach Jastrzębskiego Węgla.
Trzy medale przywieźli z Raciborza zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego z zawodów o Puchar Polski seniorów w stylu klasycznym. Na podium stanęli: Patryk Maciołek (60 kg - II miejsce), Michał Król (74 kg - II miejsce) i Maciej Szczepanik (66 kg - III miejsce).
MZK: Związki i Zarząd - jest porozumienie
Nie będzie strajku, mediator w piotrkowskich emzetkach też nie będzie potrzebny. Jest porozumienie pomiędzy związkowcami MZK a prezesem spółki. Podwyżki będą - ale zróżnicowane : od 250 do 350 zł.
22.04.2008 11:00
Kontrakt ze Skrą podpisał aktualny wicemistrz świata - Piotr Gacek. Popularny "Gato" do Bełchatowa przenosi się z Częstochowy, gdzie jako zawodnik AZS-u zdobył m.in. Puchar Polski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat