Artykuły do tagu: SP

Zatorski i Gunia wypożyczeni do Częstochowy
Dwaj zawodnicy PGE Skry Bełchatów - Dawid Gunia i Paweł Zatorski zostali wypożyczeni do drużyny częstochowskiego AZS-u. Pierwszy z nich z bardzo dobrym skutkiem grał w poprzednim sezonie w Rzeszowie, broniąc barw Resovii, z którą to zakończył sezon na 5. pozycji. Młody środkowy będzie występował w Częstochowie co najmniej przez rok.
Gmina Rozprza wzbogaciła się o kolejną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Grupa mieszkańców Ignacowa, po zebraniu założycielskim z udziałem wójta i jednocześnie prezesa Zarządu Gminnego OSP Ryszarda Witka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Odrzywoła postanowiła utworzyć swoją jednostkę.
Concordia zmierzyła się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 23 kolejki III ligi grupy 1. Bezbramkowy remis nie zadowolił żadnej ze stron. Sędzia nie uznał bramki kapitana.
Kolejna gwiazda podpisała kontrakt z PGE Skra Bełchatów
Miguel Angel Falasca został już oficjalnie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Podpisanie kontraktu potwierdził mediom Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.
Szereg osiągnięć, jakimi może poszczycić się piotrkowska „Odzieżówka” (kierunek Technikum Menedżersko-Usługowe w ZSP nr 6) wzbogacony został w ostatnich dniach o trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Odzieżowych TEXTIL 2008.
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą piłkarze trzecioligowej Concordii Piotrków. Dziś na stadionie przy ulicy Żwirki nasi zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie. Tym razem ich rywalem będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Starowarszawska 16 : radni dali zgodę
Radni przegłosowali sprzedaż, w drodze ustnego przetargu nieograniczonego, zabudowanej nieruchomości położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Starowarszawskiej 16. Na zmianę właściciela czekają już w kolejce nieruchomość przy ul. Starowarszawskiej 14, ul. Zamkowej 7/9, ul. Starowarszawskiej 27-29.
Swoją sportową karierę rozpoczynali od podawania piłek na korcie. Kilka lat później zostali najlepszą tenisową parą juniorską w kraju i najsłynniejszymi piotrkowskimi bliźniakami. Ich umiejętnościami gry w tenisa zachwycał się nawet jeden z mistrzów słynnego turnieju Roland Garros...
Uwaga kierowcy : więcej stref płatnego parkowania !
Chcesz blisko zaparkować to płać ! Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Piotrkowie wystąpił, a Rada Miasta zgodziła się na powiększenie strefy płatnego parkowania. Powód wniosku - wymuszenie większej rotacji samochodów w rejonach instytucji publicznych. Wprowadzone zmiany likwidują praktycznie ostatnie bezpłatne miejsca parkingowe w samym centrum miasta.
Prywatyzacja firm z regionu piotrkowskiego
PTH Trybualskie SA piotrkowski PKS i Zakłady Sprzętu Mechanicznego PZL - ZSM SA zmienią struktury własności.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat