Artykuły do tagu: SP

Emocje związane z występami polskich piłkarzy na Euro 2008 już za nami. Pora wrócić do szarej rzeczywistości. Szarej, ale bliższej, bo piotrkowskiej. Ewentualnie podpiotrkowskiej. Sprawdzamy, ile zarabiają piłkarze w naszym regionie.
Nie udało się przeprowadzić transferu reprezentacyjnej rozgrywającej Lucyny Wilamowskiej z AZS AWFiS Gdańsk do Piotrcovii. Rozmowy z zawodniczką od kilku tygodni prowadził prezes MKS-u.
Parkingi: Radni przegłosowali podwyżkę
3 złote za godzinę parkowania w płatnej strefie postoju. Klamka już zapadła radni przyjęli uchwałę. Najprawdopodobniej za miesiąc kierowcy będą musieli wrzucić do parkomatu złotówkę więcej by otrzymać bilet.
Liga zaczyna się 1 lipca a zawody zaplanowano trzy razy w tygodniu czyli: wtorek, czwartek i sobota.
Majak nadal trenerem Concordii
W poprzednim numerze pisaliśmy o tym, że posada trenera Concordii Sławomira Majaka jest zagrożona. Zarząd klubu podjął już decyzję o przyszłości szkoleniowca, który poprowadzi Concordię w rundzie jesiennej drugiej ligi. Zostaje także jego asystent Marek Pochopień. Duet trenerski otrzymał jednak swoiste ultimatum - drużyna musi zacząć grać widowiskowo i prezentować się znacznie lepiej niż w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu.
Mimo wcześniejszych zapowiedzi kadra zespołu piłkarek ręcznych Piotrcovii nie jest jeszcze kompletna.
Po spotkaniach barażowych o udział w nowej II lidze wyjaśniło się już prawie wszystko, jeśli chodzi o skład Ekstraklasy, I, II i III ligi w sezonie 2008/2009. Concordia Piotrków zagra w grupie wschodniej II ligi.
Zakończyły się, organizowane przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnia kolejka przyniosła odpowiedzi na kilka pytań.
Parkingi: Dojenia kierowców ciąg dalszy !
Nie dość, ze radni wyrazili zgodę na powiększenie stref płatnego parkowania, to teraz prawdopodobnie zgodzą się na podwyżki. I to o 50% !
Chcą park, ale nie focus
Na kurz, hałas, zagrożenia w ruchu drogowym i brak miejsc parkingowych, czyli to, co wiąże się z budową kompleksu handlowo-rozrywkowego Focus Park, skarżą się sąsiedzi placu budowy, mieszkańcy ul.Zamenhoffa. Obawiają się, że te najcięższe prace potrwają jeszcze długo, a prawdziwe problemy, tzn. zakorkowanie osiedlowych uliczek samochodami klientów „Focus Parku” jeszcze przed nimi. Zapowiadają, że jeżeli budowlańcy nie ograniczą się do placu budowy i nadal będą wchodzić na ich „podwórko”, zablokują uliczki dla ciężkiego sprzętu. – Park w tym miejscu – proszę bardzo, ale fokus to już się tu dzieje – ironizuje Mirosław Michałowicz, jeden z mieszkańców ul. Zamenhoffa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat