Advertisement

Artykuły do tagu: Przetarg

Park Poniatowskiego z kawiarnią?
Czy w zrewitalizowanym parku im. ks. J. Poniatowskiego powstanie kawiarnia? Urząd Miasta ogłosił przetarg na dzierżawę działki przeznaczonej pod gastronomię.
Kto będzie wywoził śmieci z poszczególnych sektorów miasta?
Od stycznia w gospodarce odpadami w mieście wiele się zmieni. Nie tylko stawki, ale również firmy wywożące śmieci, przynajmniej w jednym sektorze.
Rondo Sulejowskie – jeszcze w tym roku ruszy przebudowa
Realizację tej inwestycji urzędnicy zapowiadają od lat. Wreszcie ogłoszono przetarg na przebudowę ronda Sulejowskiego w Piotrkowie.
Nowy skatepark dopiero w listopadzie
Najpóźniej 30 listopada zostanie oddany przebudowany skatepark przy ulicy Belzackiej. W tej sprawie został ogłoszony przetarg - oferty można składać do 14 września.
Do trzech razy sztuka? Nic z tego
Kilka dni temu miał się odbyć kolejny, trzeci już, przetarg na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa znajdujących się przy Batorego 10 w Piotrkowie.
Starej Piotrcovii trochę żal. Zobacz galerię!
Budynki, w których swego czasu grała GKS Piotrcovia znów idą pod młotek. Jeszcze w sierpniu odbędzie się przetarg na sprzedaż obiektów przy Batorego 10 w Piotrkowie.
Dzika dżungla przy Batorego. Kto chętny?
Nieruchomość przy Batorego 10 przypomina dziś Puszczę Białowieską. Budynków już prawie nie widać wśród drzew, traw i krzaków. Miasto właśnie przygotowuje kolejny, trzeci już przetarg na sprzedaż obiektów po GKS Piotrcovii.
Zmodernizują cztery place zabaw
W ciągu kilku następnych tygodni powinny zostać zakończone prace nad modernizacją czterech placów zabaw na terenie Piotrkowa.
Urząd na razie nie kupi nowego samochodu
Piotrkowski magistrat na razie wstrzymuje kupno nowego samochodu. Co prawda wpłynęły dwie oferty, jednak Urząd postanowił postępowanie unieważnić.
Przebudują ulicę Cmentarną
W tym roku zaplanowano pierwszy etap przebudowy ul. Cmentarnej. Najważniejszym elementem prac będzie przebudowa mostu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat