Znamy wykonawcę mediateki

Strefa FM Piątek, 04 sierpnia 201785
W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu na budowę nowoczesnej, multimedialne biblioteki, która powstanie na placu Pofranciszkańskim.
fot. www.piotrkow.plfot. www.piotrkow.pl

Zwycięską firmą okazało się Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kartel S.A. - Po opublikowaniu tej informacji, firmy startujące w przetargu mają 10 dni na złożenie odwołania. Ten okres liczony jest od następnego dnia po pojawieniu się ogłoszenia w BIP-ie. W przypadku mediateki 10 dni liczymy od 2 sierpnia, a termin składania odwołań mija 11 sierpnia o północy. Oferenci mogą odwołać się do prezesa Krajowej Izby Odwoławczej, a kopia tych dokumentów trafi do Urzędu Miasta - informuje Krzysztof Rudzki z biura prasowego magistratu.


Przypomnijmy, na budowę mediateki przeznaczono 35 mln zł.

POLECAMY


Zainteresował temat?

10

10


Komentarze (85)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.08.2017 07:37

Piotrków pięknieje pięknieje i nic z tego.faktycznie ulica WP woła o pomstę...ludzie wy tu sie rozpływacie nad pięknieniem miasta,a roboty nie ma gdzie znaleźć,no chyba-że magazyny.opsmiętajcie się.na co ta mediateka,jak nikt nie będzie tam przychodzić-młodzież,studenci,których jest tu garstka,mieszkańcy,którzy ledwo wiążą koniec z końcem.

104


gość ~gość (Gość)04.08.2017 13:35

Kosmos kasa lepiej by kamienice na wojska Polskiego odnowili

168


mom ~mom (Gość)05.08.2017 07:23

Cytuję:
W Piotrkowie zarabia się najmniej!


Ile zarabiają Purpuraci, bo to oni trwonią finanse na bzdurne, niepotrzebne i urojone pomysły. Urojenia można spełniać tylko wtedy gdy społeczeństwo nie cierpi niedostatków i posiada środki do życia. A tu mieszkańcy ubodzy i miasto w rozsypce; brak pracy, infrastruktura w rozsypce itd. .... cenzorze przepuść i nie kasuj opublikowanych wpisów ....

86


ekonimista ~ekonimista (Gość)05.08.2017 22:51

Czy ktoś się zastanowił i podał do publicznej wiadomości ile będzie kosztowało utrzymanie tej mediateki?
Pomysł ambitny chodź wg mnie w mieście wielkości Piotrkowa Trybunalskiego i erze wszechobecnej cyfryzacji nie ma racji bytu. Inwestycja i jej utrzymanie w przyszłości będzie stanowić bardzo poważne obciążenie dla budżetu.
Zwrócił bym tutaj wagę na potrzebę modernizacji dróg, parków, budowę boisk i obiektów sportowych, skwerów, na stworzenie miejsc do wypoczynku i spędzania wolnego czasu na łonie natury - może warto by było w końcu odświeżyć Jezioro Bugaj. Uważam, że w obecnych czasach, wszechobecnego życiowego pędu, mieszkańcy miast coraz bardziej cenią sobie zdrowy tryb życia i wypoczynek na łonie natury. Ścieżki rowerowe, miejsca zabaw dla dzieci, do spędzania czasu z rodziną - myślę, że taki powinien być kierunek lokowania milionów złotych z kieszeni podatników. A propos dróg - ulica Wojska Polskiego jest w TRAGICZNYM stanie, jazda nią to dramat, prawdziwa udręka...

73


gość ~gość (Gość)04.08.2017 18:43

Po co to komu????? Lepiej niech za chodniki i ulice się wezmą.

158


DerDieDas ~DerDieDas (Gość)06.08.2017 10:02

Oprotestować budowę tego! Gdzie jest KOD?

72


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)06.08.2017 08:59

W tej sprawie powinno być referendum!!! nie może być tak,że wydaje się nasze ciężko zarobione podatki!!!!!!!!!!
KIEDY WRESZCIE TE PASOŻYTY ZROZUMIEJĄ,ŻE TO MY IM PŁACIMY PENSJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

132


gość ~gość (Gość)06.08.2017 10:50

Pokrzyczycie sobie anonimowo tutaj a mediatorka i tak będzie ???? Brak opozycji, brak pomysłu na rywalizację z rządzącymi ????

54


gość ~gość (Gość)04.08.2017 21:23

wiele ulic i chodnikow jest remontowanych w miescie tak jak i kamienic wystarczy przejechac sie po miescie i zobaczyc ale jakby nic sie nie robilo wtedy tez byloby narzekanie

410


rozważania ~rozważania (Gość)04.08.2017 22:06

Czy już sprawdzono co kryje kopiec na Pl. Pofranciszkańskim - 3 kondygnacje w dół!!! Może wartość tego co tam jest dla kultury byłaby większa od kosztów biblioteki.

193


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat