Artykuły do tagu: Podwórko

Na Słoneczku może powstać podwórko Nivea
Czy na piotrkowskim Słoneczku powstanie podwórko Nivea? To zależy od głosów internautów. Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zgłosili do udziału w głosowaniu działkę na miejskim kąpielisku.
Kto wygra XV Festiwal Folkloru Miejskiego?
26 kapel podwórkowych zjechało w weekend do Piotrkowa Trybunalskiego, by wziąć udział w piętnastej edycji Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Kapele grają w Piotrkowie
Rozpoczął się Festiwal Folkloru Miejskiego, a to oznacza, że w Piotrkowie Trybunalskim znów posłuchać możemy muzyki podwórkowej. To już piętnasta edycja tego wydarzenia.
Piotrkowska Kapela Spod Dębu najlepsza
Piotrkowska Kapela Spod Dębu wygrała II Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych. Podczas Kresowego Jarmarku Mariackiego, na brzeskim rynku od 21 do 23 września rywalizowały ze sobą kapele z całej Polski.
Kapele podwórkowe znów zagrają w Piotrkowie
W najbliższy weekend w Piotrkowie zaprezentują się kapele podwórkowe z całej Polski na XIV Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Folklor miejski nie gorszy niż wiejski
XII Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego rozpoczął się w Piotrkowie. W corocznym przeglądzie kapel podwórkowych, który odbywa się w amfiteatrze miejskim, będzie można posłuchać ponad 30 zespołów.
Zespół z Ukrainy pierwszy w Przeglądzie Kapel Podwórkowych
W miniony weekend w Piotrkowie odbył się 11. Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego, podczas którego wystąpiło 30 kapel z Polski i Ukrainy.
23.05.2014 08:33
Kapele znów zagrają
Najbliższy weekend będzie należał do kapel podwórkowych. Do Piotrkowa zjadą najlepsze zespoły z całego kraju na jubileuszowy X Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego.
IX Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych
Już 25 maja rozpocznie się IX Ogólnopolski Festiwal Kapel Podwórkowych w Piotrkowie. Festiwal potrwa do niedzieli 26 maja.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat