Artykuły do tagu: Piotkrów

Słonecznie i świątecznie w Rynku Trybunalskim
Był wielkanocny żur, stoiska, gdzie można było zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, była Miejska Orkiestra Dęta i oczywiście nieoceniony Tomasz Balcerek w roli prowadzącego. Taki był tegoroczny Jarmark Wielkanocny.
Coś dla modelarzy. Cykliczna giełda w ZSP 4
Drugi Ogólnopolski Jarmark Modelarski odbył się w Piotrkowie Trybunalskim. Impreza organizowana jest w każdą drugą sobotę miesiąca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 przy ul. Sienkiewicza.
Trwa remont OIOM-u w szpitalu przy Rakowskiej
W Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie trwa remont. Prace potrwają do końca czerwca. Koszt modernizacji oddziału to ok. 3 mln zł.
Zapraszamy na Jarmark Modelarski. W sobotę w ZSP nr 4
Drugi Ogólnopolski Jarmark Modelarski odbędzie się w najbliższą sobotę (13 kwietnia) w Piotrkowie Trybunalskim.
Zapraszają uczniów do udziału w festiwalu rodzinnym
Piotrkowski MOK zaprasza uczniów szkół podstawowych, uczestników zajęć w świetlicach szkolnych, środowiskowych oraz artystycznych do wzięcia udziału w Festiwalu Rodzinnym "Piękny Dzień Mamy", który odbędzie się 27 maja na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.
Miejskie uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Od mszy świętej w kościele Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ul. Śląskiej w niedzielę 26 lutego rozpoczną się miejskie uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Najlepsi gimnazjaliści z Piotrkowa nagrodzeni przez kuratora oświaty
W siedzibie Wydziału Prawa i Administracji UŁ w Łodzi odbyła się uroczystość podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjum. Nagrody dla laureatów i listy gratulacyjne dla nauczycieli wręczył łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. Wśród wyróżnionych byli oczywiście gimnazjaliści z Piotrkowa.
SOR, pogotowie czy nocna i świąteczna opieka zdrowotna? [PORADNIK]
Chociaż obecny system opieki zdrowotnej funkcjonuje od wielu lat, nadal wiele osób nie wie, kiedy dzwonić po karetkę, czym jest nocna i świąteczna opieka zdrowotna oraz do czego zostały powołane szpitalne oddziały ratunkowe.
Kierowca opla potrącił rowerzystę
40-letni kierowca opla vivaro nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 64-letniemu rowerzyście.
Cztery akcje honorowej zbiórki krwi zorganizują w lutym kluby HDK PCK i Punkt Pobrań RCKiK w Piotrkowie. Pierwsza już w najbliższą niedzielę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat