Advertisement

Artykuły do tagu: Piknik

Piotrków: 25 września - Piknik Funduszy Europejskich
W programie pikniku m.in. koncert muzyki kameralnej, spektakle, pokazy, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Rozpoczęcie o godzinie 15:30 na Rynku Głównym.
Klub „MITAUTO” serdecznie zaprasza na X zlot samochodów Mitsubishi. Spotkanie odbędzie się 20 września o 14:00 przy ul. Michałowskiej 33 w Piotrkowie.
Bełchatów: Poczują klimat Dzikiego Zachodu
Westernowskie jadło, łapanie na lasso, przejażdżki konno i bryczką czy strzelanie z łuków sportowych - to tylko część atrakcji, które zaplanowano na najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w ośrodku "Wawrzkowizna" podczas Pikniku Country. Początek o godz. 14.00.
Miały być prezentacje amerykańskich samochodów, wyścig na 1/8 mili, oraz koncerty zespołów: Amnezja, Kuriozum, Cree i wiele innych atrakcji. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorów drugiej edycji American Old Picnic, który odbywał się na terenie aeroklubu ziemi piotrkowskiej i z większości atrakcji trzeba było zrezygnować.
Piotrków: <b>American Old Picnic 2009</b>
Konkursy motoryzacyjne, Car Audio, wybór najciekawszego auta zlotu, czy występ zespołu Cree to główne atrakcje pikniku rodzinnego American Old Picnic promującego kulturę amerykańską i polską z autami "made in USA" w roli głównej. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Organizatorem jest Fundacja American Old Polska.
PTH Trybunalskie SA i Radio Strefa FM zapraszają 1 sierpnia 2008r. na PIKNIK RODZINNY - RYCERSKIE POTYCZKI.
W dniach 13-15 czerwca w Piotrkowie odbędzie się impreza American Old Picnic 2008 organizowana przez Fundację American Old Polska. Jest to impreza rodzinna, pierwsza z cyklu, promująca bezpieczeństwo w ruchu drogowym, z autami „made in USA” w roli głównej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat