Advertisement

Artykuły do tagu: Motoryzacja

Stado mustangów w Piotrkowie
Ma ponad 4-litrowy silnik, ponad 400 koni mechanicznych i potrafi spalić nawet 40 litrów paliwa. Takiego pojazdu na co dzień używa jeden z członków Mustang Klub Polska, którego przedstawiciele zebrali się dzisiaj w Piotrkowie.
Wystawa aut tuningowanych w Galerii Olimpia
Nie lada gratka będzie czekała na wszystkich, którzy planują odwiedzić Galerię Olimpia w najbliższy weekend, 6 i 7 kwietnia. Przez sobotę i niedzielę, na terenie galerii, będzie odbywać się wystawa aut tuningowanych. Wśród 16 najlepszych projektów z naszego regionu będzie można zobaczyć m.in. Porsche 965, 400-stu konne Evo X czy Hondę Civic Turbo.
25 kwietnia o godzinie 9.00 w piotrkowskim WORD-zie odbędzie się Finał Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Wcześniej - już jutro - w ośrodku będzie miał miejsce turniej regionalny będący dla najlepszych drużyn przepustką do kolejnego etapu zmagań.
Motoryzacyjne show w Piotrkowie
Ponad 20 samochodów z Bełchatowa, Tomaszowa, Piotrkowa i Łodzi bierze udział w motoryzacyjnym show MINI OES – OBWODNICA PIOTRKÓW 2010. To już druga edycja tej motoryzacyjnej imprezy, której organizatorem jest Automobilklub Piotrkowski.
Wielkie show motoryzacyjne „Mini Oes-Obwodnica Piotrków 2010" odbędzie się w najbliższą sobotę w Piotrkowie. To już druga edycja tej motoryzacyjnej imprezy, której organizatorem jest Automobilklub Piotrkowski. W ubiegłym roku w zawodach wystartowało 29 załóg.
Dziś i jutro w wybranych stacjach diagnostycznych w Piotrkowie kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swoich pojazdów.
Wielbiciele Hondy VFR w Białej
W miniony weekend w Białej n/Pilicą odbył się już IV Ogólnopolski Zlot Właścicieli oraz Wielbicieli Hondy VFR, motocykla dobrze znanego każdemu miłośnikowi dwóch kółek.
Ekipa TVN Turbo z wizytą w Piotrkowie
Jeden z odcinków programu o tuningu powstawał w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat