Advertisement

Artykuły do tagu: Moda

Podwójny sukces piotrkowskiej
Magda Mizera, Justyna Kabzińska i Agata Wilczyńska zostały laureatkami tegorocznego konkursu dla młodych projektantów. Uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Piotrkowie kształcące się w kierunku technik technologii odzieży odniosły podwójny sukces.
Piotrków: Co mają w szafie odlotowe nastolatki...
"Szafa odlotowej nastolatki" - pod takim tytułem został zorganizowany konkurs z projektowania odzieży przeznaczony dla gimnazjalistów.
Joanna Krupa na święcie mody w Focus Mall
Pokazy mody, styliści, wizażyści, wszelkie promocje, a przy tym gość specjalny - Joanna Krupa. W Focus Mall w Piotrkowie miało miejsce wielkie święto mody.
Focus Mall: Święto mody już w niedzielę
Styliści, wizażyści, pokazy mody, promocje oraz gość specjalny – Joanna Krupa - to wszystko już w najbliższą niedzielę w Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Focus Mall: Weekend pod znakiem mody
Było modnie, stylowo i kolorowo. W sobotę i niedzielę do piotrkowskiej galerii Focus Mall zawitały najnowsze trendy sezonu wiosna 2011. Profesjonalne stylistki udzielały porad i konsultacji. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy z wiosennych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie Focusa.
Jesienne metamorfozy w Focus Mall
Wszyscy, którzy chcieli odświeżyć swoją szafę, odmienić styl ubierania i sprawdzić co jest modne w nadchodzącym sezonie - mogli w niedzielę po południu przybyć do Focus Mall.
 Piotrków: Modny Focus na wiosnę
Mediolan, Nowy Jork, Londyn, Paryż, Piotrków Trybunalski - co łączy te miasta? Na pewno z odpowiedzią na to pytanie nie będą mieli problemu ci, którzy odwiedzili w ubiegłą niedzielę galerię Focus Mall. W związku z początkiem wiosny odbył się tam niezwykły pokaz mody.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat