Artykuły do tagu: Ares

Trafił do więzienia za posiadanie amfetaminy
Najbliższe trzy miesiące 55-latek, u którego znaleziono kilogram amfetaminy spędzi za kratkami. Wczoraj taką decyzje podjął piotrkowski Sąd Rejonowy.
Więźniowie sprzątali nad Zalewem Sulejowskim
Kilkudziesięciu więźniów z Aresztu Śledczego w Piotrkowie sprzątało okolice Zalewu Sulejowskiego. Było to możliwe dzięki umowie zawartej między Urzędem Miasta w Sulejowie a piotrkowskim Aresztem Śledczym.
Studenci zbiorą książki dla osadzonych w piotrkowskim areszcie
Już od środy, 21 kwietnia, będzie odbywać się na terenie miasta akcja piotrkowskich studentów...
POLSKA Dziennik Łódzki dotarł do ściśle tajnych dokumentów z Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.
Piotrków: Siedzą, pracują, zarabiają
Pracujący więzień nie może zarabiać mniej niż wynosi płaca minimalna – tak orzekł kilka dni temu Trybunał Konstytucyjny. Trybunał stwierdził, że przepis pozwalający płacić więźniom połowę stawki minimalnej narusza art. 65 Konstytucji RP, który nie przewiduje wyjęcia żadnej grupy spod przepisów o płacy minimalnej. Wyrok TK wejdzie w życie za rok.
Piotrków: Samobójstwo w Areszcie Śledczym
Samobójstwo więźnia w piotrkowskim Areszcie Śledczym. W celi powiesił się 29-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich.
Piotrków: Areszt odłączył się od sieci
Zużycie wody spada od lat. Wygląda na to, że spadnie jeszcze bardziej, ponieważ od listopada od miejskiej sieci odłączył się Areszt Śledczy w Piotrkowie, który tylko w okresie od stycznia do listopada zużył prawie 61 tys. metrów sześciennych wody.
Cztery foliowe torebki z białym proszkiem znaleźli w sobotnią noc policjanci u 23-latka, bywalca jednej z dyskotek w powiecie piotrkowskim.
Za dobre sprawowanie pracował poza Aresztem Śledczym, a teraz pewnie przyjdzie mu odsiadywać dłuższy wyrok. 29-letni osadzony wrócił bowiem z prac interwencyjnych do jednostki penitencjarnej w Piotrkowie z zaszytymi w majtkach narkotykami.
20.08.2009 10:16
Sześć lat za kratkami
Dwieście siedemdziesiąt pięć cel mieszkalnych, dwieście dwanaście w większości obrotowych kamer, żelazne kraty, a za nimi setki więźniów, kilku tych z pierwszych stron gazet. To tu „mieszkali” m.in. Łyżwiński, „Popelina” czy „Dziad”. O tym, w jakich warunkach przebywają osadzeni, kto do nich należy i dlaczego zbiegli sami informują władze o ucieczce, w sześć lat po uruchomieniu Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim opowiada mjr Paweł Gawrosiński.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat