Artykuły do tagu: Amazonki

Piotrkowskie Amazonki w końcu mają swoja siedzibę. Pierwszy raz od 6 lat. Stowarzyszenie będzie teraz funkcjonować przy ulicy Dmowskiego (biurowiec Piomy). Problemem jest jedynie brak mebli. Amazonki apelują o pomoc.
Piotrkowskie Amazonki zdobyły złoty medal podczas XX Ogólnopolskiej Spartakiady Amazonek, która zakończyła się wczoraj w Poznaniu.
8 czerwca - Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi
W niedzielę, 8 czerwca, piotrkowskie „Amazonki” w ramach ogólnopolskiej akcji Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej przekonywały mężczyzn, by namawiali swoje mamy, żony i córki do regularnych badań. Amazonki w akcji promowania profilaktyki zdrowotnej wsparła poseł na Sejm RP Elżbieta Radziszewska oraz OZPN i drużyny UKS Piotrcovia.
07.06.2014 16:54
Piłką w raka
Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej połączony z ogólnopolską akcją społeczną „Razem wygramy z rakiem piersi” odbywa się dziś i jutro w Piotrkowie.
18.06.2013 00:00
Amazonki znów wygrały!
W miniony weekend w Bełchatowie dobyła się XI Wojewódzka Spartakiada Amazonek regionu łódzkiego. W zawodach rozegranych w obiektach Powiatowego Centrum Sportu wzięło udział 48 pań (12 czteroosobowych zespołów).
Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek „Kamilki”, wspierające kobiety dotknięte chorobą nowotworową piersi, serdecznie zaprasza wszystkie panie na rozmowę oraz naukę samobadania piersi.
Pani Halina przeszła chorobę, która mogła odebrać jej motywację do życia. Stawiła jednak jej czoła, a przy tym utworzyła stowarzyszenie dla kobiet dotkniętych rakiem piersi. Najchętniej mówi o tym, ile siły daje jej kontakt ze wspaniałymi koleżankami. I ludźmi dobrej woli – w ogóle. Z założycielką i prezesem piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek “Kamilki”, Haliną Meckier, rozmawia Anna Warych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat