Advertisement

Artykuły do tagu: Śledztwo

Piotrkowska Prokuratura Okręgowa przejęła śledztwo w sprawie potencjalnego znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Śledztwo w sprawie witryny antykomor.pl przedłużono do 31 października.
Moralnie odpowiadają za śmierć Przemka
Śledztwo w sprawie śmierci Przemka Łachmana zostało zakończone. Chłopak umarł z wychłodzenia - to oczywiście bezpośrednia przyczyna zgonu, bo tak naprawdę po półrocznym śledztwie nie udało się ustalić, dlaczego po nocy sylwestrowej Przemek nie dotarł do domu we Wronikowie.
Śmierć Przemka Łachmana nadal zagadką
Prokuratura w Piotrkowie nadal prowadzi śledztwo dotyczące śmierci 18-letniego Przemka Łachmana, którego zwłoki znaleziono w styczniu w lasach koło Rokszyc. Sprawa ma zakończyć się w czerwcu.
Zarzuty dla dwóch osób w sprawie tzw. tomaszowskiej Wenecji.
Ryszard C. na piotrkowskim wikcie
62-letni Ryszard C., sprawca napadu na biuro Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, został osadzony w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim. Taką wiadomość przekazało tydzień temu Ministerstwo Sprawiedliwości.
Napastnik Ryszard C. w piotrkowskim areszcie
62-letni Ryszard C., który napadł na biuro PiS-u w Łodzi, trafi do Aresztu Śledczego w Piotrkowie – taką informację przekazał posłom minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski.
Trwa postępowanie prokuratorskie w dwóch piotrkowskich klubach sportowych: Concordii oraz Piotrkowianinie.
Po ponad roku żmudnego śledztwa prowadzonego w sprawie Klubu Sportowego Focus Park-Kiper nastąpił w nim przełom. Prokuratura zdecydowała o umorzeniu dwóch wątków o charakterze korupcyjnym. Nadal jednak zajmuje się wątkiem dotyczącym gospodarki finansowej klubu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat