Advertisement

Artykuły do tagu: Łódzkie

Piknikowo i Sportowo, Aktywnie i Zdrowo z Województwem Łódzkim
Zamki i grody są nieodłącznym elementem kultury naszych przodków, ich dorobku artystycznego i architektonicznego. Stanowią świadectwo minionych wieków. Dzięki renowacjom współfinansowanym przez Fundusze Europejskie chronione jest dziedzictwo kulturowe. Okres wakacji to znakomity czas, by zwiedzić te wyjątkowe miejsca, wziąć udział w niezwykłych wydarzeniach i poczuć powiew historii. W czerwcu w ramach cyklu letnich wydarzeń plenerowych organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego odbędzie się pikniki „Piknikowo i Sportowo, Aktywnie i Zdrowo z Województwem Łódzkim”.
Piotrkowianie walczą o duże pieniądze
Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą dokonać wyboru, na jakie projekty zostaną przeznaczone pieniądze w ramach Budżetu Obywatelskiego "Łódzkie na plus". O dofinansowanie na zakup ambulansu walczy Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Głosowanie trwa do 30 czerwca.
19.06.2023 13:23
Bawiliśmy się w Tumie
W Tumie pod Łęczycą odbył się w niedzielę wielki piknik w województwa łódzkiego. Na imprezę zaproszone zostało także radio Strefa FM, więc wśród kolorowych stoisk nie zabrakło także pomarańczowych barw piotrkowskiej rozgłośni.
705-ʟᴇᴄɪᴇ sᴜᴘʟɪᴋɪ sᴜʟᴇᴊᴏᴡsᴋɪᴇᴊ
Zobaczycie na własne oczy, co stało się w 1318 roku w Opactwie Cystersów, w miejscu z duszą, gdzie tradycja przeplata się z niesamowitym klimatem.
Europejski Zjazd Rycerski już w najbliższy weekend 17-18 czerwca w Tumie koło Łęczycy
Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza wszystkich mieszkańców na niezwykłe wydarzenie "Europejski Zjazd Rycerstwa", które odbędzie się już w najbliższy weekend, 17-18 czerwca, w Tumie! To będzie prawdziwa uczta dla miłośników średniowiecza i nie tylko!
Skorzystaj! To szczepienie może uratować życie
W czerwcu ruszy powszechny, dobrowolny, darmowy program szczepień przeciwko HPV dla dziewczynek i chłopców w wieku 12 i 13 lat. W województwie łódzkim można ją wykonać w blisko 300 punktach.
Burmistrz Jaros wystąpił na Europejskim Forum Gospodarczym
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wystąpił w sesji inauguracyjnej otwierającej XVI Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi. Tematem jego wystąpienia była realizacja programu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.
Łódzkie wspiera rodziny
Jubileusz porodów rodzinnych i rodzinna atmosfera na pikniku. Bo Łódzkie rodziną stoi.
Odkrywamy znane i nieznane - Magistrala rowerowa W-E
Coraz cieplejsze dni skłaniają do niejednej rowerowej wycieczki. W województwie łódzkim nie brakuje oznakowanych szlaków, którymi można dojechać w najciekawsze zakątki, a na trasie zobaczyć wiele ciekawych obiektów i zabytków. Pomysłem na weekend na dwóch kółkach jest z pewnością przejazd magistralą rowerową W-E. Dziś nieco więcej o liczącej blisko 200 km trasie rowerowej.
Europejskie Forum Gospodarcze odbędzie się w Łodzi
W dniach 12-14 czerwca zaplanowano odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Wydarzenie tradycyjnie połączy panele dyskusyjne ze spotkaniami z praktykami biznesu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat