Advertisement

Artykuły do tagu: Łódzkie

Wojewódzka policja ma nowoczesny śmigłowiec
Nowoczesny, ekonomiczny, łatwy w obsłudze - taki jest nowy śmigłowiec Bell, który trafił do Komendy Wojewódzkiej Policji.
Masowo skontrolują piratów drogowych
Kaskadowe pomiary prędkości już o 14.00 rozpoczęły się na drogach krajowych biegnących przez nasze województwo.
Namioty pneumatyczne, łodzie ratownicze z silnikami, najaśnice, oświetlenie balonowe, pompy to tylko część sprzętu, który został użyczony PSP na podstawie umowy z Zarządem Województwa Łódzkiego.
Chodzi o linię mającą połączyć Kolej Dużych Prędkości z Centralną Magistralą Kolejową.
Matura: Powiat piotrkowski najgorszy w Łódzkiem
25% maturzystów nie zdało tegorocznej matury. W naszym regionie podobnie – niezadowolonych z wyników jest aż 24,1% uczniów.
To będzie najdłuższa tego typu trasa w Europie. Łącznie szlak będzie miał 1817 km. Obecnie na ukończeniu jest już odcinek o długości 400 km, który wiedzie od Uniejowa w kierunku południowym, a będzie zahaczał o Bogusławice.
„Infrastruktura kolejowa na terenie województwa łódzkiego, finansowe problemy i perspektywy utrzymania linii” - pod takim hasłem odbyła się wczoraj w Łodzi konferencja organizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe.
46 osób zostało rannych w 34 wypadkach drogowych w ciągu 5 dni na drogach województwa łódzkiego. Na szczęście nikt nie zginął.
Weekend: Na drogach łódzkiego zginęły dwie osoby
Dwie osoby zginęły, a kilkadziesiąt zostało rannych w wielkanocny weekend na drogach województwa łódzkiego. Trzy wypadki, w których pięć osób zostało rannych - to z kolei bilans minionych świąt na drogach powiatu piotrkowskiego.
Bezpieczeństwo na drogach łódzkiego
Mimo, iż nie odnotowano żadnych utrudnień na drogach, ruch jest niewielki a pogoda dopisuje, od godz. 14.00 w piątek do godz.23.59 w sobotę policjanci w województwie łódzkim odnotowali 18 wypadków, w których 2 osoby poniosły śmierć, a 16 zostało rannych. Zatrzymano 77 nietrzeźwych kierujących.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat