Artykuły do tagu: Medal

10.02.2022 09:23
Max Danielak ze srebrem
Max Danielak dorzucił kolejny medal do swojej kolekcji. Podczas Grand Prix Polski U19 w Bieruniu zdobył srebrny medal.
Kolejne Mistrzostwo Polski dla piotrkowianek!
Ponad 35 klubów tańca sportowego z całej Polski rywalizowało przez cały rok, aby uzyskać najwyższą punktację i miejsca w rankingu Mistrzostw Polski. Do ścisłej czołówki zakwalifikowali się tylko najlepsi, a wśród nich znalazły się również reprezentantki lubu „JASKÓŁCZYN” PSM z Piotrkowa Trybunalskiego.
Medal
Kpt. Wacława Kamieńska z Piotrkowa została uhonorowana medalem "Pro Patria". Uroczystość odbyła się w poniedziałek w domu 99-letnej sanitariuszki i łączniczki Armii Krajowej.
Medale i puchary dla tancerzy z Jaskółczyna
Tancerze z Klubu Jaskółczyn PSM z kolejnymi sukcesami. VI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne zorganizowane zostały w Mogielnicy. W imprezie startowało ponad 500 tancerzy. Piotrkowskie grupy spisały się w bardzo dobrze, zajmując wysokie lokaty.
Mateusz Bernatek zachował szansę na brązowy medal
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego ma jeszcze szansę stanąć na najniższym stopniu podium odbywających się w Oslo mistrzostw świata. Rywalizujący w kategorii 67 kg zapaśnik musi jednak wygrać zaplanowane na niedzielę walki repasażowe. Piotrkowianin zakwalifikował się do nich dzięki awansowi do finału reprezentanta Rosji, z którym Bam Bam przegrał drugą walkę turnieju.
Sukcesy karateków we Wrocławiu
Bardzo dobrze spisali się piotrkowscy karatecy z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego podczas czternastej edycji Ogólnopolskiego Pucharu Mistrza pamięci senseia Hidetaki Nishiyamy.
Polacy z trzema medalami w prestiżowym konkursie promującym edukację zawodową EuroSkills 2021
Z trzema brązowymi medalami, zdobytymi w prestiżowym konkursie promującym edukację zawodową EuroSkills 2021 rozegranym w austriackim Grazu, wrócili reprezentujący Polskę młodzi profesjonaliści.
Srebrny medal dla bokserki z Piotrkowa
Piotrkowianka Julia Kabzińska wywalczyła srebrny medal podczas międzynarodowych mistrzostw śląska kobiet w boksie. Turniej w Gliwicach był bardzo mocno obsadzony, wystąpiło w nim 150 zawodniczek z 15 klubów.
Młodzieżowcy Piotrkowianina przywieźli z Legnicy trzy medale
Młodzi zawodnicy MKS Piotrkowianin świetnie spisali się podczas silnie obsadzonego XVI Festiwalu Piłki Ręcznej Lion Cup 2021 w Legnicy. Szczypiorniści rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: dzieci, młodzicy i junior młodszy i w każdej z nich gracze piotrkowskiego klubu stanęli na podium.
Zapaśnicy zdobyli cztery medale, AKS został drugim klubem w kraju
Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli cztery medale podczas mistrzostw Polski seniorów w stylu klasycznym, które w weekend odbyły się w Kostrzynie nad Odrą. Dzięki zdobytym krążkom, a także miejscom punktowanym, piotrkowski klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.