Advertisement

Znany aktor spotka się z widzami w Piotrkowie

Wtorek, 21 listopada 20235
Grzegorz Przybył, aktor pochodzący z powiatu piotrkowskiego, nagrodzony w minionym roku w kategorii "Drugoplanowa rola męska" na festiwalu w Gdyni za rolę w filmie "Strzępy", odwiedzi Piotrków. Będzie tu promował wspomniany film, który będzie można obejrzeć w ramach projektu "Kultura dostępna" w kinie Helios"
kadr z filmu kadr z filmu

Aktor opowiedział nam filmie "Strzępy" oraz o postaci, w którą wciela się w produkcji wyreżyserowanej przez Beatę Dzianowicz.
"Strzępy" to historia rodziny, w której pojawia się choroba Alzheimera. Czy rodzina sobie z tym poradziła? Czy można było postąpić inaczej? Czy wreszcie to wyłącznie choroba, czy też inne poważne choroby i zdarzenia mają taki, a nie inny wpływ na kondycję rodziny? Ten film zadaje te, ale także wiele innych pytań, na które często trudno znaleźć proste odpowiedzi. Ja gram w tym filmie właśnie chorego na Alzheimera. Zapraszam do oglądania - mówi Grzegorz Przybył.

 

Aktor urodzony w Wolborzu, spotka się z mieszkańcami regionu po emisji filmu 'Strzępy' w piotrkowskim kinie Helios. Seans odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 listopada w ramach cyklu "Kultura dostępna". Początek o godz. 18.00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Urzędas ~Urzędas (Gość)22.11.2023 17:25

Znaczy się znany nołnejm?

31


Aldona ~Aldona (Gość)21.11.2023 20:32

Z tym "znany" to troszkę przesada

82


Pawlak ~Pawlak (Gość)21.11.2023 17:12

W GS na Bugaju pracował.

62


Wiśta wioooo ~Wiśta wioooo (Gość)21.11.2023 13:52

A s czym un taki znany jak go nie znom???

54


Realia ~Realia (Gość)21.11.2023 13:38

Może gdzies tam znany.Ja pierwszy raz o nim czytam.

82


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat