Advertisement
tekst reklamowy

Złote zegarki – poznaj stylowe modele do 5000 złotych!

Piątek, 17 września 2021
Dla jednych są synonimem luksusu, dla innych – ozdobą odpowiednią do każdej stylizacji. Złote zegarki, bo o nich mowa, wbrew pozorom nie muszą osiągać zawrotnych cen, a wymarzony model możesz kupić za mniej niż pięć tysięcy złotych. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę estetykę wykonania, jakość wykorzystanych materiałów i zegarmistrzowski kunszt. Które modele warto wziąć pod uwagę i gdzie ich szukać? Sprawdziliśmy!
Złote zegarki – poznaj stylowe modele do 5000 złotych!

Złote zegarki – modele, za które zapłacisz do 3000 złotych

 

Złote zegarki nie muszą być nieosiągalne dla przeciętnego konsumenta – zwłaszcza że za najtańsze spośród takich modeli zapłacisz nieco ponad dwa tysiące złotych. Stosunkowo cena luksusowych gadżetów nie świadczy jednak o niskiej jakości produktu – przykładem może być oryginalny szwajcarski czasomierz damski Tissot (model Goldrun Lady), charakteryzujący się skórzanym paskiem i kopertą wykonaną z 14-karatowego złota. W sklepie Zegarki Zielona Góra za taki złoty zegarek zapłacisz niewiele ponad 2700 złotych.

 

Złote zegarki – jakie modele kupisz do 4000 złotych?

 

Mniejszy, bardziej smukły i nie mniej efektowny, niż omawiany powyżej model Tissot – taką propozycję, przygotowała marka Certina. Za niespełna 3500 złotych możesz kupić złoty zegarek Priska Gold Lady 18 ct, o niewielkiej szerokości. Idealny dla minimalistów, został wykończony 18-karatowym złotem. W cenie regularnej może kosztować nieco ponad 4000 złotych.

 

Kolejną propozycją, w tym zakresie cenowym również jest model z kolekcji marki Certina. Priska Gold Lady 14 c to zegarek wyposażony w skórzany pasek i datownik, wykończony 14-karatowym złotem i wyposażony w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy. Dedykowany paniom ceniącym sobie ponadczasowe rozwiązania, z pewnością stanie się nieodłącznym elementem codziennych i bardziej oficjalnych zestawów.

 

Złote zegarki do 5000 – poznaj najpopularniejsze propozycje

 

Im wyższa kwota, jaką jesteś skłonny zapłacić za czasomierz, tym więcej złotych zegarków masz do wyboru. Decydując się na inwestycję do pięciu tysięcy złotych, w sklepie Zegarki Zielona Góra możesz pozwolić sobie na:

- Tissot Water Lily, czyli zegarek o designie inspirowanym naturą. Smukła koperta w kształcie kwiatu lilii, w całości została wykonana z 18-karatowego złota. W tym modelu zachwyca wszystko – tarcza pokryta masą perłową, skórzany pasek i zdobienia wykonane z naturalnych diamentów. Ten zegarek w cenie regularnej może kosztować niewiele ponad 5000 tysięcy złotych, niemniej – naprawdę warto go kupić!

- Tissot Carson Lady Gold, charakteryzujący się okrągłą kopertą, wykończoną 18-karatowym złotem, zdobieniami z naturalnych diamentów i skórzanym paskiem. Te złote zegarki w sklepie Zegarki Zielona Góra dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i kosztują około 4800 złotych.

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat