Zbigniew Ziemba kandydatem na wójta!

Strefa FMRegion Piątek, 01 marca 2024195
Zbigniew Ziemba będzie ubiegał się o fotel wójta gminy Wola Krzysztoporska. Aktualny wicemarszałek województwa łódzkiego wystartuje ze wsparciem Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólna gmina mieszkańców.
Zbigniew Ziemba kandydatem na wójta!

Z każdym dniem poznajemy kolejnych kandydatów, którzy deklarują swoją chęć walki o najważniejsze stanowiska w miastach i gminach naszego regionu. Dziś dowiedzieliśmy się kto między innymi stanie na starcie wyścigu o fotel wójta gminy Wola Krzysztoporska. To wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba.

 

Jestem zaangażowany społecznie i politycznie od lat. Od 2006 roku jestem radnym. Najpierw przez kilka kadencji to była Rada Powiatu Piotrkowskiego, a obecnie jestem radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. Mam więc doświadczenie na każdym szczeblu samorządu. Postanowiłem, że będę kandydował na stanowisko wójta gminy Wola Krzysztoporska. Zawsze pracowałem dla mieszkańców i chcę tę pracę kontynuować. Chcę nadal budować tę wspólnotę i pokazać, że razem możemy poprawić jakość życia mieszkańców naszej gminy. Dzisiaj jestem na etapie budowania środowiska komitetu wyborczego Wspólna gmina mieszkańców - mówił na antenie radia Strefa FM Zbigniew Ziemba.

 

Zbigniew Ziemba urodził się w Piotrkowie Trybunalskim, a od lat mieszka w gminie Wola Krzysztoporska. W przeszłości był m.in. dyrektorem Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Woli Krzysztoporskiej. Trzykrotnie wybierano go do  Rady Powiatu Piotrkowskiego, gdzie zasiadał w komisjach: rewizyjnej, rolnictwa i rozwoju wsi oraz oświaty i ochrony zdrowia. Z wykształcenia jest historykiem, a prywatnie - pasjonatem historii lokalnej. W aktualnej kadencji pełni m.in. funkcję wicemarszałka województwa łódzkiego.

 

Posłuchaj całego wywiadu:

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

24


Komentarze (195)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

o jejku ~o jejku (Gość)12.03.2024 16:24

To dobry kandydat, Ziemba jest taki sympatyczny aż szkoda go na wieś

10


kogo poprą ~kogo poprą (Gość)01.03.2024 12:56

A co na to radna z Gomulina i główny strażak gminy (prezes)? Ciężki orzech do zgryzienia kogo poprzeć?

131


Jurek oprzezow ~Jurek oprzezow (Gość)08.03.2024 13:37

Czas na zmiany jak zostanie obecny wójt to nic się nie zmieni trzeba dać szansę nowemu młodzież do boju 7 kwietnia ??

20


Alfred ~Alfred (Gość)08.03.2024 12:51

Będą to ciekawe wybory, dwóch silnych kandydatów, obecny wójt urzęduje już długo, należy docenić to, co zrobił dobrego dla gminy, ale liczę jednak, że ten urząd obejmie ktoś NOWY, ktoś kto podejmie współpracę z powiatem i Urzędem Marszałkowskim, by dobro mieszkańców (nie własne) było na pierwszym miejscu!

10


Mieszkaniec gminy ~Mieszkaniec gminy (Gość)08.03.2024 12:32

Nie ma ludzi idealnych, nie ma też idealnych polityków. Warto jednak dać szansę komuś nowemu. Dziś nie widać, by gmina Wola Krzysztoporska się rozwijała. Pan Ziemba jest mieszkańcem gminy Wola Krzysztoporska więc dajmy mu szansę.

21


Bania ~Bania (Gość)07.03.2024 17:43

Zbyniu ewakuujesz sie z tonącego pokładu jakim jest PIS? No co ty taki obrotny a nie dopilnowałeś list w oddziale PIS w Piotrkowie. Jak sobie teraz PIS poradzi bez Ciebie? A może lepiej będzie jak taka chorągiewka zostanie wywalona.

12


ja ~ja (Gość)05.03.2024 09:41

Kocham pan Ziębę - za rozwalenie pisowskich list w powiecie! Dzięki serdeczne!

51


pozer ~pozer (Gość)01.03.2024 17:47

Jak czytam komentarze to bardzo chce mi się śmiać od tego wychwalania. Ten pan jest taki młody, aż posiwiał od tego fotografowania i bezpartyjny, ponieważ na czas kampanii wyborczej dobrze ukrył legitymację PiS. Natomiast doświadczony jest, bo mu asystentki sporządzały dokumenty, prawnicy je sprawdzali i kierowcy go wozili po województwie, żeby mógł podpisać je w blasku fleszy. A to wszystko niestety za pieniądze podatnika czyli Twoje i moje.

211


Luiza ~Luiza (Gość)03.03.2024 18:58

Ludzie czas na zmiany. Nie ma idealnych kandydatów, ale pan R. Drozdek jest już za długo i przez tyle lat niewiele zrobił , dajmy szansę panu Ziembie. Aktywność na Facebooku to chyba zaleta, a nie wada i jest bezpłatna.

33


Wyborca ~Wyborca (Gość)02.03.2024 02:04

Tylko Drozdek! A mam nadzieje, że Pan #ZZ skończy z ręką w nocniku. Już się nie mogę doczekać tej foteczki!

87


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat