Advertisement

Zaśpiewali dla babci i dziadka [WIDEO]

ePiotrkow Poniedziałek, 24 stycznia 20220
Weekend upłynął pod znakiem święta wszystkich babć i dziadków. Do tych świąt przygotowują się także szkoły i przedszkola, które z tej okazji szykują najczęściej artystyczne prezentacje. W jeszcze innych sposób uroczystość świętowali w tym roku w Katolickiej Szkole i Przedszkolu Sióstr Dominikanek w Piotrkowie. Tam było coś nie tylko dla babci i dziadków, ale także w ich intencji.

Ładuję galerię...

 Przedszkolne i szkole przedstawienia oraz programy artystyczne dla babci i dziadków na stałe zagościły już w kalendarzach małych artystów. Na wiele lat przed wybuchem pandemii publiczne i niepubliczne przedszkola organizowały takie wydarzenia, na których głównym gośćmi byli właśnie babcie i dziadkowie.

 

Czasy epidemii i obostrzenia spowodowały, że w placówkach trudniej takie uroczystości zorganizować. Jedni starają się to robić z zachowaniem wszystkich obostrzeń, inni nagrywają i udostępniają występy w Internecie, a jeszcze inne rozwiązanie zaproponowała w tym roku dyrekcja Katolickiej Szkoły i Przedszkola Sióstr Dominikanek.

W niedzielę dzieci zaprosiły babcie i dziadków na mszę w ich intencji. Eucharystia sprawowana była w Kościele Akademickim Panien Dominikanek. Dopiero po niej, w krótkim występie artystycznym zarówno dzieci z przedszkola, jak i ze szkoły, podziękowały swoim dziadkom za ich bezgraniczną miłość, zainteresowanie i opiekę.

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat