Advertisement

Zakończyli egzaminy

Czwartek, 25 maja 20234
Ósmoklasiści mają za sobą ostatni egzamin. Dziś uczniowie zmierzyli się z rozwiązywaniem zadań z języka obcego. Podobnie jak w latach ubiegłych większość egzaminowanych wybrało język angielski.

Ładuję galerię...

Na egzaminie ósmoklasiści musieli wykazać się rozumieniem ze słuchu, znajomością funkcji i środków językowych, rozumieniem tekstów pisanych i wypowiedzią pisemną. 

 

Zapytaliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie, czy coś szczególnie zaskoczyło ich podczas rozwiązywania zadań. 

Sądzę, że nic mnie nie zaskoczyło. Największy problem miałem z gramatyką, gdyż jest mi ciężko ją zapamiętać i nauczyć się odmiany słówek. Poza tym było dobrze - powiedział uczeń. 

Myślałam, że będzie gorzej, ale po wyjściu z egzaminu jestem zadowolona. Najwięcej problemów sprawiło mi słuchanie, bo mam problem z tym, żeby dobrze zrozumieć odtwarzane nagranie - mówiła ósmoklasistka. 

Posłuchajcie, co jeszcze powiedzieli nam ósmoklasiści tuż po wyjściu z egzaminu.

 

Wyniki wszystkich egzaminów ósmoklasisty zostaną ogłoszone 3 lipca.  

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)25.05.2023 18:43

Elegancko. Dobrze, że macie tyle radości i optymizmu :) Bravo, Każdemu taka radość by się przydała :)

11


uczeń z 12 ~uczeń z 12 (Gość)25.05.2023 14:47

Oj słabo poszło,chyba czeka mnie budowlanka zamiast liceum.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat