Z biura prasowego na fotel burmistrza?

Region Piątek, 08 marca 202446
Jarosław Bąkowicz, który piastuje obecnie stanowisko kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, postanowił kandydować na urząd burmistrza Kamieńska. Podczas oficjalnej prezentacji Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Bąkowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", przedstawił swój program, a także zespół, z którym wystartuje w zbliżających się wyborach.

Ładuję galerię...

Jarosław Bąkowicz w kończącej się kadencji był radnym Rady Miejskiej w Kamieńsku. Wyborców zapewnia, że jego zadaniem będzie stworzenie gminy z pespektywami.

Jesteśmy gminą niewykorzystanych możliwości. Chcę stworzyć perspektywy dla ludzi młodych, bo dzisiaj w Kamieńsku ich brakuje. Pragnę też zachęcać, by zostawali tutaj oraz wracali po studiach i zamieszkiwali w naszym mieście. Kuleje też kwestia integracji społecznej, a to przez brak bogatej oferty kulturalnej, rozrywkowej czy sportowej. Poprawy wymaga skuteczność w pozyskiwaniu funduszy europejskich. Powinniśmy wzbogacić też ofertę turystyczną, w tym choćby lepiej wykorzystać górę Kamieńsk - mówi kandydat na burmistrza. 

Program wyborczy KWW Jarosława Bąkowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", opiera się na kilku priorytetowych punktach. Sam kandydat opowiada o niektórych z nich.

Ważna jest strefa przemysłowa i budowanie zakładów pracy, bo brakuje u nas perspektyw, jeśli chodzi o zatrudnienie. Za chwilę nie będzie elektrowni, kopalni, a w naszym regionie nie ma innego dużego pracodawcy. To trzeba zmienić. Chcę też wybudować basen pasywny z wodnym placem zabaw. Myślę o utworzeniu gminnego ośrodka sportu i turystyki, który stworzy bogatą ofertę dla mieszkańców. Stworzymy tam klub seniora, o którego też zadbamy, zaktywizujemy i przygotujemy odpowiednią dla tych ludzi ofertę. Mam też pomysł na rozszerzenie programów ekologicznych, żeby możliwe było pozyskiwanie dofinansowań np. do pomp ciepła czy fotowoltaiki, jeśli chodzi o budynki nowo budowane. Nasz program jest nastawiony na to, abyśmy stali się samorządem z perspektywami - dodaje Bąkowicz.

 W czasie konwencji poznaliśmy także drużynę Jarosława Bąkowicza, czyli radnych do Rady Miejskiej w Kamieńsku.

Ci ludzie to pełen przekrój naszego społeczeństwa. Najmłodszy z nas ma 34 lata, najstarszy 66 lat. Jesteśmy ludźmi w sile wieku, którzy reprezentują różne światopoglądy. To co nas łączy, to zaś wspólna misja rozwoju naszego miasta i gminy - podsumowuje. 

 

Kandydaci KWW „Wspólna Gmina – Wspólne Miasto” do rady miejskiej w Kamieńsku wg okręgów:

 

    1. Marzena Bąkowicz

    2. Łukasz Kęsicki

    3. Dominik Smużyński

    4. Marcin Ozga

    5. Sylwia Kubicka

    6. Anita Smużyńska

    7. Jarosław Bąkowicz

    8. Ilona Łęgowiak

    9. Dorota Kowalska

    10. Jakub Zadumiński

    11. Maciej Jędrzejczyk

    12. Agata Grzybowska

    13. Jerzy Madej

    14. Łukasz Kopcik

    15. Dariusz Barański.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

12


Komentarze (46)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkaniec Kamieńsk ~Mieszkaniec Kamieńsk (Gość)22.03.2024 22:04

Nie ma żadnej wizji, NIC poza basenem, którym próbuje zdobyć głosy. Reszta obietnic to są pomysły rozpoczęte przez burmistrza Pawłowskiego. Zwykły naciągacz.

30


Abel ~Abel (Gość)22.03.2024 21:07

Pod latarnią najciemniej. Ludzie z Kamieńska dają się nabrać na jego bajeczne gadki. Już tydzień po ewentualnej wygranej pokaże na co go stać! Mieszkańcy Kamieńska obudzćie się!

20


Teraz piłkarzyki ~Teraz piłkarzyki (Gość)21.03.2024 18:53

"...to zaś wspólna...". I tak kleci zdania rzecznik prasowy prezydenta Piotrkowa. Czy w Piotrkowie nie ma ludzi wykształconych żeby zatrudniać z naszych podatków piłkarza który nie umie poprawnie się wypowiedzieć? Dobór kadr w Piotrkowie świadczy o tym że Chojniak się kończy.

10


... ~... (Gość)14.03.2024 11:30

Ten chłopak jest tak kiepski jak kiepski jest Prezydent Chojniak i jego świta. Za to co zrobili z tym miastem powinni zostać rozliczenia, to miasto to trup. i żadne brednie w radiu tego nie zmienią Przegonił nas już dawno Tomaszów, Radomsko o Bełchatowie nie wspomne. Teraz bedą uciekać jak szczury a chłopiec z aparatem Bąkowicz chce sobie teraz uwić ciepłe gniazdko bliżej domu. Ja odradzam mieszkańcom Kamieńska.

30


GłosujęNaBąkowicza ~GłosujęNaBąkowicza (Gość)11.03.2024 13:56

Obserwuje Pana Jarka na fb i jego działalność na rzecz gminy.
Ma energię i chęć do pracy.

15


Marlenka ~Marlenka (Gość)09.03.2024 19:59

Czyżby to kontrola pana sekretarza Munika spowodowała taki ruch ?

41


Gosc 007 ~Gosc 007 (Gość)10.03.2024 22:12

Trzeba obronić ta gminę. Nadciąga katastrofa prosto z Piotrkowa. Ludzie tylko nie ten Pan

50


Vnm ~Vnm (Gość)09.03.2024 08:23

Ucieka z Piotrkowa bo wie że Chojniak się kończy

84


nie dla Bąkowicza ~nie dla Bąkowicza (Gość)10.03.2024 14:55

Drodzy mieszkańcy Kamieńska ,uważajmy przy urnach wyborczych na tego pana , aby nie przeniósł na nasz grunt złych rządów jego szefa Chojniaka. Ps. Chojniak to najgorszy prezydent w historii Piotrkowa.

80


janty ~janty (Gość)10.03.2024 00:06

Dezerter od Chojniaka.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat