WORD wznawia egzaminy na kategorię B

Strefa FM Piątek, 15 maja 20200 1819
Piotrkowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi wznawia egzaminy na prawo jazdy kategorii B. O upragniony dokument kandydaci na kierowców będą mogli ubiegać się od poniedziałku 18 maja.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Egzaminy będą przeprowadzane z zachowaniem środków ostrożności. - Zostało to bardzo dokładnie przeanalizowane pod kątem możliwości zakażenia. Nie ma obaw, na pewno będzie bezpiecznie. Co ważne, jeżeli kandydat na kierowcę czułby się gorzej lub miał gorączkę, będziemy przesuwać egzamin bezkosztowo, czyli pieniądze nie przepadają. Wszystkie osoby, które chcą podejść do egzaminu, mogą już się zapisywać. Egzaminujemy od 7.30 do 15.30 - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi w oddziale terenowym w Piotrkowie.

 

Na egzamin można zapisywać się telefonicznie lub za pośrednictwem internetu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat