Advertisement

Uniwersytet Jana Kochanowskiego zaprasza na festyn z Wikingami

Poniedziałek, 30 kwietnia 20180
Tradycyjnie już w pierwszy weekend maja Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na piknik rodzinny „Wioska Wikingów”.

Już w najbliższą niedzielę 6 maja Uniwersytet Jana Kochanowskiego wraz z Instytutem Historii i Stosunków Międzynarodowych zapraszają wszystkich na V Historyczny Festyn Rodzinny pod nazwą „Wioska Wikingów”. Na tych, którzy tego dnia zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu będzie czekać wiele atrakcji, między innymi: obozowisko Wikingów, pokazy średniowiecznych rzemiosł, degustacje potraw średniowiecznych czy gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Festyn będzie odbywać się na terenie boiska uniwersytetu w godzinach 10.30-17.00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

11

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat