Advertisement

Ukradł BMW, odpowie przed sądem

ePiotrkow Czwartek, 29 września 202237836
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który kilka dni wcześniej ukradł stojący na parkingu samochód marki BMW. 28-latek stanie przed sądem.
Fot. KMP Piotrków Fot. KMP Piotrków

Do kradzieży doszło 24 września na jednym z parkingów w Piotrkowie. 

 

Ze zgłoszenia wynikało, że właściciel pojazdu pozostawił go przy kamienicy wraz z kluczykami. Analizując wszystkie zebrane informacje policjanci ustalili, jakim pojazdem może poruszać się sprawca kradzieży. Kryminalni podejrzewali też, gdzie może się znajdować - relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, dodając, że przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. - 27 września policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę renault, którym okazał się poszukiwany 28-latek. Podczas kontroli policjanci w odzieży mężczyzny odnaleźli kluczyki do skradzionego auta oraz torebkę foliową z białym proszkiem - wyjaśnia. 

 

Po sprawdzeniu testerem okazało się, że białym proszkiem jest mephedron. Piotrkowianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a skradzione BMW funkcjonariusze odnaleźli na parkingu przy magazynach. 

 

28-latek usłyszał już zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie piotrkowianina wkrótce zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)06.10.2022 20:03

Dlaczego nie ma zdjęcia z kajdankami albo czarnym paskiem na oczach

00


Marcelinka ~Marcelinka (Gość)30.09.2022 19:39

Mam nadzieję że PRAWDZIWY złodziej pójdzie siedzieć

20


Mecenas. K. ~Mecenas. K. (Gość)29.09.2022 13:44

Czyli właściciel auta powinien być ukarany za pozostawienie pojazdu z kluczykiem

86


Swk ~Swk (Gość)29.09.2022 21:33

A będzie ukarany za zgłoszenie

11


stw ~stw (Gość)29.09.2022 14:41

Czy złodziej był znany policji?

41


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat