Advertisement
artykuł sponsorowany

Trybunał Export z podwójnym złotem!

Wtorek, 15 czerwca 2021
W tegorocznej edycji „European Beer Challenge”, najbardziej prestiżowego konkursu piwnego w Europie i jednego z najważniejszych na świecie, regionalne piwo Trybunał z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło wyjątkowy, bo podwójnie złoty medal w kategorii Bohemian Pilsner.
Trybunał Export z podwójnym złotem!

 - Warto wiedzieć, że European Beer Challenge to konkurs niezwykły i bardzo wymagający. Skład jury obejmuje nie tylko najwyższej klasy zawodowych kiperów, ale także kluczowych decydentów i kupców pracujących dla czołowych sieci detalicznych, importerów, dystrybutorów i hurtowników w Europie. Zdobycie medalu na European Beer Challenge bardzo pomaga lokalnym browarom zwiększyć sprzedaż i wyróżnić się na rynku. Właśnie na to, przy okazji zdobycia tak ważnego trofeum jak Double Gold, również bardzo liczymy - mówi Michał Leszczyński, dyrektor marketingu Browaru Piotrków, właściciela browaru.

 

Marka Trybunał, należy do Browaru Piotrków, który istnieje na rynku od 1927 roku, kontynuując tradycje browarnicze z Piotrkowa i okolic. Należą do niego również takie marki piwne jak Cornelius czy Beczkowe. Wszystkie gatunki piw warzone są w oparciu o tradycyjne metody browarnicze, wyłącznie przy użyciu naturalnych składników, najwyższej jakości słodów i chmieli.


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat