Advertisement

Takiej decyzji dyrektora się nie spodziewali!

Strefa FM Czwartek, 01 grudnia 202231
Na nietypowe uczczenie awansu Polaków do fazy pucharowej mistrzostw świata w piłce nożnej zdecydował się dyrektor piotrkowskiego TPS-u. Bogusław Łukaszewski, w związku z sukcesem naszych piłkarzy, ogłosił 1 grudnia dniem bez sprawdzianów, kartkówek, pytania przy tablicy - i co najważniejsze - bez ocen niedostatecznych.
fot. UM Piotrków fot. UM Piotrków

Swoją decyzję dyrektor Bogusław Łukaszewski opublikował w mediach społecznościowych. Uczniowie szybko podchwycili ten pomysł i nie kryli radości, że czwartek będzie dla nich dniem bez stresu.


 


Zainteresował temat?

4

8


Advertisement
Advertisement

Komentarze (31)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_absolwent ~go?ć_absolwent (Gość)02.12.2022 04:45

Życzę wszystkim uczniom takiego pedagoga.To jest nauczyciel i przyjaciel młodzierzy.

135


Luis Fonsi ~Luis Fonsi (Gość)01.12.2022 23:06

... i dzien bez łażenia na fajkę do parku . Nie idzie do miasta wjechać ani wyjechać jak zacna młodzież przeciera owy szlak.

162


ja ~ja (Gość)04.12.2022 17:39

Ciekawe, jaką "nagrodę" wymyśli pan derechtor teraz, po odpadnięciu Polaków z mundialu?

31


Co zrobić... ~Co zrobić... (Gość)02.12.2022 15:50

... jaki Pan, taki kram...

35


go?ć_paulina ~go?ć_paulina (Gość)02.12.2022 20:58

Dyrektor TPS-u to najlepszy nauczyciel, jakiego spotkałam. Jego kursy niemieckiego wspominam bardzo dobrze, świetnie przygotowanie do matury. Pozdrawiam Pana Dyrektora.

51


Dudur ~Dudur (Gość)02.12.2022 09:20

Nagrodzenie postawy naszych piłkarzy to jak nagrodzenie uczniów, że dostali 2 dzięki kolegom z klasy, panie dyrektorze.

44


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)01.12.2022 18:28

Nawet i fajnie uczniom się to pewnie spodobało tylko trzeba powiedzieć prawdę że przegrana z jednej i z drugiej strony A jaki przykład na dalsze życie

91


derty ~derty (Gość)02.12.2022 10:23

Polacy w meczu pokazali dno wiec uczniowie tez mają pokjazac dno

34


konstruktywnie ~konstruktywnie (Gość)02.12.2022 07:58

Szanowni Państwo. Do rzeczy. W przyszłym roku będziemy obchodzić 160 rocznicę otwarcia metra w Londynie. Już w połowie XIX wieku ludzie świadomie drążyli tunele pod miastem i tworzyli podziemne przejścia. Mamy XXI wiek, więcej samochodów niż ludzi, więc może zacząć myśleć o przejściach podziemnych pod ulicami. Może to nieprawdopodobne, ale w już w wielu polskich miastach takie rozwiązania są stosowane, szczególnie w newralgicznych miejscach, do których to akurat także należy. Myślę, że każdy z nas wskazałby w Piotrkowie przynajmniej kilka takich miejsc. gdzie o takie rozwiązanie wyją kierowcy. Udanego dnia życzę, samych zielonych świateł i pustych przejść dla pieszych.

31


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)02.12.2022 07:19

Jaki sukces piłkarzy to powinien być dzień żałoby narodowej tak się dać poniżyć Argentynie?
Prawda jest taka nasi nie potrafią grać w piłkę od czasu Góskiego nawet lewy zniknął teraz rozumiem dlaczego Messi dostaje złote piki jego poziom a Lewandowskiego to jak dzień do nocy. Bohaterem jest tylko Szczęsny żeby nie on było by co najmniej 6 do zera. Styl gry naszego zespołu poraża to żenada tak się ośmieszyć. Francja ich rozjedzie i pokaże jak się gra

61


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement