Advertisement
artykuł sponsorowany

TPS zaprasza na drzwi otwarte już 24 marca

Wtorek, 21 marca 2023
Czteroletnie liceum czy  pięcioletnie technikum? Jak dobrze wybrać szkołę, zawód, profil?

Ładuję galerię...

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

 

Już wkrótce każdy z Was stanie przed wyborem.


Poniżej przedstawiamy ofertę edukacyjną naszej szkoły, na rok szkolny 2023/2024, która z pewnością ułatwi Wam znalezienie odpowiedzi na te pytania i ułatwi podjęcie decyzji o dalszym etapie kształcenia.

 


 

W   Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim proponujemy następujące kierunki kształcenia:
 
w V Liceum Ogólnokształcącym  im. rtm. Witolda Pileckiego

  • klasa humanistyczna
  • klasa społeczna
  • klasa biologiczno-chemiczna
  • klasa turystyczna

w Technikum Mechaniczno – Elektrycznym im. rtm. Witolda Pileckiego

  • technik elektronik
  • technik mechatronik
  • technik elektryk
  • technik informatyk
  • technik robotyk


Szczegółowe informacje o kierunkach kształcenia znajdują się na stronie https://zsp1.piotrkow.pl/


Niewątpliwym sukcesem naszej szkoły jest fakt, że podążamy za postępem, rozwijamy się uwzględniając potrzeby naszych uczniów, a także rynku pracy. Możliwość wzięcia udziału w praktykach zagranicznych, szkoleniach, udział w projektach współfinansowanych przez Unię Europejską, nowoczesne pracownie, kadra nauczycielska, która wciąż się doskonali i stawia uczniów na pierwszym miejscu to sukces i atut szkoły, która przygotuje najlepiej młodego człowieka do wejścia w dorosłe życie.

 

Jeżeli marzycie  o szkole  przyjaznej uczniowi, w której będziecie zdobywali wiedzę i rozwijali swoje pasje i umiejętności w miłej atmosferze, wśród życzliwych osób, wybierzcie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1.


Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte 24 marca 2023!

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Roosevelta 1 

W godzinach od 08:30 – 13:30.

Do zobaczenia!

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat