Advertisement

Szkolili rolników z bioasekuracji

ePiotrkowRegion Czwartek, 02 czerwca 202214012
W Łękach Szlacheckich odbyło się szkolenie dla z zakresu bioasekuracji w gospodarstwach domowych. Zajęcia poprowadzili pracownicy Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii lek. wet. Marcin Żegot

Ładuję galerię...

Głównym celem szkolenia było przekazanie wiedzy z zakresu zasad bioasekuracji w gospodarstwach utrzymujących zwierzęta gospodarskie, bioasekuracji w zapobieganiu szerzenia się ASF, zasad wstępu oraz poruszania się po fermie trzody chlewnej, organizacji produkcji świń w zgodzie z zasadami bioasekuracji oraz wymaganiami dobrostanu - relacjonują urzędnicy z Łęk Szlacheckich. 


Zainteresował temat?

0

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anno Domini 1969 ~Anno Domini 1969 (Gość)07.06.2022 18:25

Brawo. Frekwencja powalająca. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego przestał mieć sens odkąd rządzi tam dobra zmiana rodem z Opoczna i okolic + wszelkiej maści sługusy bez pojęcia i skrupułów.

00


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)04.06.2022 22:07

ASF to wielka ściema. Rolnicy w Polsce z powodu nieopłacalności zlikwidowali w większości hodowle tuczników. ASF i spekulanci/pośrednicy oraz brak działań odpowiednich instytucji doprowadził do gwałtownego załamania produkcji wieprzowiny. Teraz to jest płacz nad rozlanym mlekiem.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat