Syreny dla Powstańców Warszawskich

Piątek, 29 lipca 20221
1 sierpnia o godz. 17:00 w całym mieście zawyją syreny alarmowe. Będzie to trening systemu ostrzegania, a zarazem hołd dla bohaterów walczących o wolność ojczyzny w 78. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 131/2022 Wojewody Łódzkiego z dnia 18 lipca 2022 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie województwa łódzkiego treningu systemu wykrywania i alarmowania, w dniu 1 sierpnia 2022 roku o godzinie 17:00 na terenie miasta zostaną uruchomione syreny alarmowe, które emitować będą dźwięk ciągły przez minutę.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

adamch ~adamch (Gość)30.07.2022 06:46

To aż taki brak wiary w patriotyzm władz lokalnych, że trzeba typowo patriotyczne zachowania wymuszać zarządzeniami wojewody. Tak jeszcze nie było. Aż taki brak zaufania do suwerena ?

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat