Advertisement

Studenci w areszcie

AŚ Piotrków Poniedziałek, 04 kwietnia 20227
Blisko trzydziestu studentów piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odwiedziło piotrkowski Areszt Śledczy. Żacy zapoznali się m.in. z kryteriami naboru do Służby Więziennej.

Wizyta studentów resocjalizacji miała również na celu zapoznanie ich z warunkami pracy funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.

Ze studentami spotkał się mjr Daniel Bujak starszy wychowawca działu penitencjarnego, który omówił strukturę organizacyjną jednostki oraz wymagania stawiane kandydatom do służby. Następnie słuchacze zostali zapoznani z infrastrukturą jednostki, stosowanymi zabezpieczeniami techniczno-ochronnymi oraz prowadzonymi oddziaływaniami resocjalizacyjnymi i terapeutycznymi - relacjonuje kpt. Cezary Jabłoński, rzecznik prasowy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_ola ~go?ć_ola (Gość)04.04.2022 12:16

W tym miejscu tylko praca jak są znajomości

112


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)05.04.2022 22:21

Rozumiem, że wymagań co do kondycji i współczynnika BMI nie ma ?? Jak widzę niektórych strażników, zwłaszcza mieszkających poza miastem, to uwierzyć nie mogę , że te osoby pracują w ZW

10


cygan ~cygan (Gość)04.04.2022 19:49

a po co komu areszt śledczy? prawdziwi przestępcy chodzą wolno

71


Sierżant Bagjeta ~Sierżant Bagjeta (Gość)04.04.2022 19:17

Niech do Policji przyjdą. I to już. Zatrudniamy wszystkich kandydatów z wyczuwalnym pulsem.

61


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat