Advertisement

Strażacy z Gorzkowic będą mieli nowy sztandar

ePiotrkow Środa, 18 maja 202214766
W najbliższą sobotę w Gorzkowicach odbędzie się Gminny Dzień Strażaka. Uroczystości połączone będą z nadaniem nowego sztandaru dla OSP Gorzkowice.
Fot. UG Gorzkowice Fot. UG Gorzkowice

Uroczystość jest skierowana nie tylko do strażaków, ale także innych gości,  którzy chcieliby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. 

Rozpoczynamy już od godz. 13:00 pod strażnicą OSP. Następnie zaplanowaliśmy mszę świętą, a po mszy część oficjalną. Chcemy w tym dniu poświęcić oraz wręczyć naszym druhom nowy sztandar. Zapraszam mieszkańców oraz gości - mówi Alojzy Włodarczyk, wójt gminy Gorzkowice. 

 

W trakcie uroczystości zaplanowano koncert Zespołu Pieśni i Tańca Gorzkowice. Dla zgromadzonych zagra także Gmina Orkiestra Dęta Gorzkowice, a po zakończonej części oficjalnej na wszystkich czeka tradycyjna grochówka. 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zyta ~Zyta (Gość)18.05.2022 23:56

Jedyne OSP jakie znam to Wałęsa lub jak kto woli Smakosz

01


Dzaga ~Dzaga (Gość)18.05.2022 19:15

A co ze starym sztandarem

50


Mietek ~Mietek (Gość)18.05.2022 23:54

Wiem jak wygląda stary sztandar i dziwię się, że komuś zachciało się nowego. Marnowanie pieniędzy ale cóż się dziwić jak obecne władze mają mało wspólnego z prawdziwego ducha OSP.pracownik na etacie gminnym nazywa się członkiem OSP

51


karabasz ~karabasz (Gość)18.05.2022 22:05

A nie mądrzej byłoby wydać kasę na środki ratujące ludzkie życie i mienie, a stary sztandar odkurzyć?

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat