Starostwo przekazało prezent Osadzie Leśnej

Powiat PiotrkowskiRegion Czwartek, 13 stycznia 202231695
Leśna Osada Edukacyjna w Kole otrzymała ufundowany przez samorząd Powiatu Piotrkowskiego kontener do transportu rannych zwierząt. Podarunek przekazał starosta Piotr Wojtysiak.

Starosta wspólnie z nadleśniczym Nadleśnictwa Piotrków Waldemarem Pązikiem i gospodarzem Osady Pawłem Kowalskim, miał okazję zwiedzić oddany niedawno do użytku obiekt, w którym znajdują się nowoczesne gabinety weterynaryjne oraz sala przeznaczona do zajęć z edukacji ekologicznej.

Uważam, że potencjał tego miejsca jest ogromny i powinien być wykorzystywany do rozpowszechniania ekologicznych postaw wśród mieszkańców ziemi piotrkowskiej i nie tylko. Dlatego chcemy nawiązać stałą współpracę pomiędzy naszym samorządem a Nadleśnictwem Piotrków, które sprawuje pieczę nad Osadą w Kole, aby umożliwić dalszy rozwój tego miejsca, nie tylko przyjaznego zwierzętom, ale także ich miłośnikom - przyznaje Piotr Wojtysiak.

 

Wizyta starosty w Osadzie Leśnej zbiegła się z porą karmienia rehabilitowanych zwierząt, dlatego miał on okazję między innymi po raz pierwszy nakarmić młodego łosia.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)15.01.2022 08:26

Bez maseczek ?? Po co robić propagandę z takiego prezentu ??
Przecież to niepoważne ze strony redakcji , że godzi się publikować takie sponsorowane artykuły...

11


wieśniak ~wieśniak (Gość)13.01.2022 14:50

bardzo fajnie, tylko ty się lepiej zajmij powiatem i drogami na jego terenie, bo te na woli krzysztoporskiej same się nie wyremontują!

71


rpijg ~rpijg (Gość)13.01.2022 19:48

jeszcze tego łosia karmia z butelki?

20


Awer ~Awer (Gość)13.01.2022 12:57

No i gitara

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat