Advertisement

Spotkania z autorem książek dla dzieci

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Piątek, 06 maja 20228690
Dużymi krokami zbliża się Tydzień Bibliotek, który rozpoczyna przypadający 8 maja Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji biblioteki z terenu gminy Wola Krzysztoporska zorganizowały dla uczniów klas 1-5 spotkania z Tomaszem Szwedem, autorem książek dla dzieci o przygodach zwierząt z lecznicy w Leśnej Górce.

Ładuję galerię...

Pierwsze z nich odbyło się w Szkole Podstawowej w Gomulinie i dedykowane było uczniom tej placówki. Drugie natomiast zorganizowano w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej i wzięli w nim udział uczniowie ze szkół w Woli Krzysztoporskiej, Bujnach, Krzyżanowie i Parzniewicach.

 

Jak relacjonują uczestnicy spotkania, miały one niezwykle ciekawy i radosny przebieg.  W ich trakcie pisarz zaprezentował m.in. także swoje wokalne umiejętności. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat