Advertisement

Ślubowanie w Szkole Podstawowej nr 10 [ZDJĘCIA]

Sobota, 04 marca 20232
Piątek był wyjątkowym dniem dla kilkudziesięciu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 10. Już tradycyjnie w marcu w placówce zorganizowano ślubowanie.

Ładuję galerię...

Dla wszystkich pierwszoklasistów było to bardzo ważne wydarzenie. Najmłodsi uczniowie ubrani w galowe stroje przyrzekali, że będą kochać Ojczyznę, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, będą dobrymi kolegami oraz że swym właściwym zachowaniem i nauką będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.


Podczas części artystycznej najmłodsi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności: recytatorskie, wokalne i taneczne. Następnie, po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego, dyrektor Michał Czarczyk dokonał pasowania na uczniów symbolicznym ołówkiem.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_ola ~go?ć_ola (Gość)05.03.2023 15:31

Chojniak jak zwykle na pierdoły chodzi, a jak jest trudny temat to chowa się w gabinecie.

21


Stracone pokolenie ~Stracone pokolenie (Gość)04.03.2023 18:57

Może choć z nich ktoś eyrośnie, bo z ofiar giertychówki, to już nic nie będzie.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat