Rozsypany ładunek utrudnił ruch

Wtorek, 21 lutego 20233
Na nietypowe utrudnienia natknęli się we wtorkowe (21.02.2023) popołudnie kierowcy przemieszczający się przez rondo Sulejowskie w Piotrkowie Trybunalskim. Ładunek, który wysypał się z naczepy samochodu ciężarowego, częściowo zablokował ruch w tym miejscu.
fot.: kontakt@epiotrkow.pl fot.: kontakt@epiotrkow.pl

Obsługą i zabezpieczeniem tego zdarzenia zajęła się straż miejska. Jeden z funkcjonariuszy wskazywał kierowcom w jaki sposób ominąć przeszkodę. W tym czasie rozsypany ładunek został uprzątnięty z jezdni. 

 

Kierowcy, którzy natknęli się na utrudnienie, musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przez około godzinę, w tym miejscu tworzyły się korki większe niż zazwyczaj o tej porze.

 

 

Ruch utrudniała także ciężarówka, z której spadła najprawdopodobniej ziemia. Kierowca, by zająć się uprzątnięciem ronda, pozostawił ją zaparkowaną za zjazdem w ul. Skłodowskiej-Curie.

 

fot.: kontakt@epiotrkow.pl

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.02.2023 09:46

Ukarać

21


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)22.02.2023 07:36

I tak szacun, że się zatrzymał i zajął się tematem. Co niektórzy by spier****li. I byłby artykuł: "Kto uświnił rondo? Policja szuka kierowcy".

50


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)21.02.2023 18:18

Zamki puściły.Zdarza sie.

61


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat