Advertisement

Rozsypany ładunek utrudnił ruch

Wtorek, 21 lutego 20233
Na nietypowe utrudnienia natknęli się we wtorkowe (21.02.2023) popołudnie kierowcy przemieszczający się przez rondo Sulejowskie w Piotrkowie Trybunalskim. Ładunek, który wysypał się z naczepy samochodu ciężarowego, częściowo zablokował ruch w tym miejscu.
fot.: kontakt@epiotrkow.pl fot.: kontakt@epiotrkow.pl

Obsługą i zabezpieczeniem tego zdarzenia zajęła się straż miejska. Jeden z funkcjonariuszy wskazywał kierowcom w jaki sposób ominąć przeszkodę. W tym czasie rozsypany ładunek został uprzątnięty z jezdni. 

 

Kierowcy, którzy natknęli się na utrudnienie, musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przez około godzinę, w tym miejscu tworzyły się korki większe niż zazwyczaj o tej porze.

 

 

Ruch utrudniała także ciężarówka, z której spadła najprawdopodobniej ziemia. Kierowca, by zająć się uprzątnięciem ronda, pozostawił ją zaparkowaną za zjazdem w ul. Skłodowskiej-Curie.

 

fot.: kontakt@epiotrkow.pl


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.02.2023 09:46

Ukarać

21


gosc138211 ~gosc138211 (Gość)22.02.2023 07:36

I tak szacun, że się zatrzymał i zajął się tematem. Co niektórzy by spier****li. I byłby artykuł: "Kto uświnił rondo? Policja szuka kierowcy".

50


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)21.02.2023 18:18

Zamki puściły.Zdarza sie.

61


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat