Advertisement
artykuł partnerski

Rola opiekuna medycznego w systemie służby zdrowia tematem I Forum Branży Medycznej

Czwartek, 01 czerwca 2023
W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Piotrkowie Trybunalskim, w dniu 31.05.2023 r. odbyło się I FORUM BRANŻY MEDYCZNEJ.

Ładuję galerię...

Na rynku pracy jest bardzo duże zapotrzebowanie na opiekuna medycznego. To zawód perspektywiczny. Placówki medyczne potrzebują wykształconej i posiadającej praktykę kadry.

 

Forum miało na celu chęć wypracowania sieci powiązań pomiędzy szkołami ponadpodstawowymi chociażby przez tworzenie klas patronackich przechodząc do kształcenia przez naukę i praktykę w Szkole Policealnej, kończąc na pracodawcy w postaci szpitala, zakładu opiekuńczego, klinik czy fundacji zajmującej się osobami starszymi, gdzie mogło to być dobrym początkiem wspierania opieki medycznej.

 

Pojawiło się wiele osób z branży medycznej, ze szkół oraz goście międzynarodowego projektu Connected Through Mobility skierowanego do organizacji z czterech państw Bałkanów Zachodnich - Albanii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry oraz Kosowa, a realizowanego przez szereg państw programu Erasmus+, w tym Polski, gdzie ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim - PIOMA jest beneficjentem.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat