Rodzice przekazali sprzęt sportowy na rzecz szkoły

Region Niedziela, 25 lutego 202412
Szkoła Podstawowa w Gorzkowicach wzbogaciła się o nowy sprzęt sportowy. Taki prezent postanowili podarować rodzice uczniom uczęszczającym do tej placówki.

Ładuję galerię...

Przede wszystkim sprzęt sportowy ma służyć klasom I–III. Nowe przedmioty z pewnością sprawią młodszym uczniom wiele radości, ale i pomogą w rozwoju zdolności sportowych. Mogą być też zachętą do częstszego uprawiania aktywności fizycznej, dzięki zwiększeniu atrakcyjności zajęć.

 

Zakupione zostały między innymi różnego rodzaju zestawy koordynacyjne, piłki, zestawy pachołków, materace gimnastyczne, woreczki i skakanki oraz kompresor. To właśnie taki sprzęt pozwala na ogólny rozwój dziecka, dzięki czemu jego koordynacja ruchowa będzie dobrze się rozwijać.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach złożył serdeczne podziękowania rodzicom za przekazany sprzęt sportowy oraz za ich aktywność na rzecz tej placówki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość 1 ~Gość 1 (Gość)27.02.2024 11:42

Oczywiście, że organ prowadzący zapewnia to, co jest wymagane. Inicjatywy rodziców to odrębna kwestia i dodatkowe wsparcie.

21


cv ~cv (Gość)27.02.2024 14:52

W każdej szkole tak jest. Jakby wynieść to, co nauczyciele i rodzice tam sami przynieśli, to by prócz ławek i tablicy niewiele zostało.

30


Nie ten rodzic ~Nie ten rodzic (Gość)26.02.2024 22:25

gratuluję rodzicom przede wszystkim za pomysł... to piękny prezent dla dzieci. niejeden dyrektor może pozazdrościć takiego pomysłu i darów od rodziców. Ale uważam, iż to organ prowadzący daną jednostkę powinien doposażać ją w takie sprzęty, bo przecież na to dostają pieniądze.

30


Wstyd ~Wstyd (Gość)25.02.2024 21:51

Dyrektor złożył podziękowania... Na miejscu dyrektora bym się ze wstydu spalił, że szkoła dzieciom sprzętu do wf nawet zapewnić nie potrafi i rodzice muszą sami kupić. Co na to wójt przed wyborami... Taka gmina, a nawet dzieci ćwiczyć nie mają jak. Wstyd

70


dbajmy o 'swoje' ~dbajmy o 'swoje' (Gość)25.02.2024 14:39

Ważna jest inicjatywa, ale połowa tych plastikowych 'korporacyjnych śmieci' to do utylizacji. Kupować polskie, wykonane solidnie z drewna, po konsultacjach z wuefistami i rehabilitantami.

60


gian ~gian (Gość)25.02.2024 09:50

Piekny dar dla dzieci. Brawo

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat