Advertisement
artykuł sponsorowany

Profesjonalne leczenie narkomanii - szansa do wyjścia z uzależnienia

Poniedziałek, 29 sierpnia 2022
Masz w swoim otoczeniu kogoś, kto jest uzależniony od alkoholu czy narkotyków? A może sam czujesz, że masz problem z nadużywaniem tych substancji? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Jeżeli owszem - jesteś w dobrym miejscu!
Profesjonalne leczenie narkomanii - szansa do wyjścia z uzależnienia

 

Leczenie uzależnienia od substancji psychoaktywnych i alkoholu

 

Terapia uzależnień to długofalowy i i wymagający proces. W podjęciu i pomyślnym kontynuowaniu terapii kluczowy jest sam fakt zdania sobie sprawy ze skali problemu. Metody leczenia uzależnienia w leczeniu narkomanii opierają się w pierwszej kolejności na detoksykacji organizmu. Wszystko odbywa się pod kontrolą lekarza i pielęgniarek dzięki czemu możesz mieć pewność, że podjęta terapia narkotykowa lub alkoholowa będą przebiegać dla organizmu.

Substancje psychoaktywne mają negatywny wpływ na zdrowie - także psychiczne

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień skupia się następnie na tym, aby pozbyć się uzależnienia psychicznego. Leczenie stacjonarne długoterminowe może przynieść oczekiwane rezultaty zarówno dzięki zaangażowaniu terapeuty, jak i pacjentów. Własna praca nad sobą jest właśnie najbardziej wymagająca. Praktyka pokazuje jednak, że leczenie narkomanii podjęte w sprawdzonym ośrodku ma szansę przynieść oczekiwane rezultaty przy zastosowaniu skutecznych technik.

 

Postaw na leczenie narkomanii

Przykład stanowi na przykład terapia poznawczo - behawioralna. Leczenie narkomana może czasem odbywać się wbrew jego woli. Nie tylko wówczas, gdy dochodzi do wyniszczenia organizmu, ale także wtedy, gdy zaniedbuje podstawowe obowiązki, relacje oraz gdy jego życie toczy się właśnie głównie wokół narkotyków. Dlaczego warto podjąć leczenie z narkomanii? Jeżeli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia boryka się z tym problemem i dostrzega także takie objawy uzależnienia jak np. osłabienie woli czy spadek tzw. uczuciowości wyżej - to znak, aby zawalczyć o siebie! Ośrodek terapii uzależnień, w którym pracują doświadczeni specjaliści jest dla Ciebie szansą na lepsze jutro. Terapia narkotykowa może Ci pokazać, że życie bez przyjmowanych substancji wcale nie musi być gorsze.

Współcześnie istnieje wiele przyczyn narkomanii - nuda, problemy emocjonalne, brak zainteresowania ze strony dorosłych. Bez względu na to, jakie jest źródło problemu - warto zacząć pracę nad wyeliminowaniem tych substancji ze swojego życia.

 

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki

 

Koninki to merytoryczna i profesjonalna oferta dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych.

 

Rodzaje uzależnień jakimi się zajmujemy:

  • Leczenie narkomanii,
  • Leczenie alkoholizmu,
  • Leczenie lekomanii,
  • Leczenie uzależnienia od dopalaczy,
  • Leczenie uzależnienia od hazardu,
  • Leczenie uzależnienia od multimediów,
  • Leczenie uzależnienia od nikotyny,
  • Leczenie zakupoholizmu,
  • Leczenie nowych uzależnień.

 

Adres:

Poręba Wielka 480, 34-735 Niedźwiedź

 

Telefony:

+48 533 724 499, +48 18 331 72 50

 

Strona www:  

https://koninki.pl/


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat