Prestiżowy wyścig kolarski w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 11 czerwca 20163
1 lipca przez Piotrków przejadą uczestnicy 27. Międzynarodowego Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków. To właśnie w Piotrkowie usytuowany zostanie start honorowy do 4. etapu jednego z najważniejszych, polskich wyścigów kolarskich.
Fot.: www.wyscig.com.plFot.: www.wyscig.com.pl

4. etap tego prestiżowego wyścigu rozpocznie się w Piotrkowie, a zakończy w Kielcach, kolarze pokonają łącznie 169,4 km. Najpierw zawodnicy będą się ścigać wokół centrum Piotrkowa, a następnie pojadą przez Sulejów i Końskie do Kielc.

 

Swoje umiejętności będą mogli zaprezentować także młodsi fani kolarstwa. Przed rozpoczęciem zawodów w Al. M. Kopernika odbędzie się bowiem 8. Mini Wyścig "Solidarności" dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Zapisy prowadzone będą do 26 czerwca na stronie www.wyscig.com.pl, a także na miejscu w dniu zawodów.POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kija ~kija (Gość)11.06.2016 22:54

ranga wyścigu jest żadna, jadą po wsiach i mielą kasę

12


Rower ~Rower (Gość)12.06.2016 10:50

Jada po wsiach i po dziurach he he

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat