Advertisement

Posprzątali teren wokół Bugaja

Strefa FM Niedziela, 22 maja 2022342411
Druga edycja akcji „Posprzątajmy Bugaj po brudasach”, którą organizuje piotrkowskie stowarzyszenie HELP PT, już za nami. W wydarzeniu wzięło udział około 30 osób.

Ładuję galerię...

Jak podkreślali organizatorzy, ubiegłoroczna akcja pokazała, że śmieci po okresie letnim i zimowym jest naprawdę dużo, mimo iż teren jest regularnie sprzątany przez miasto. Także i w tym roku, uczestnicy zbierali pełne worki śmieci. - Nadal mnie dziwi i denerwuje, że ludzie pozbywają się śmieci w takich miejscach - mówi piotrkowski radny Dariusz Cecotka, prezes stowarzyszenia HELP PT.


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bolek ~Bolek (Gość)23.05.2022 13:30

Kabaret dla gawiedzi, wyjdą raz w roku narobią chucpy i sobie reklamy, a wieś piszczy co za impreza hahaha, jakby to było normalne społeczeństwo to by nie robiło śmieciowiska, a może ci sami co śmiecą teraz przy fleszach sprzątają

12


Ep ~Ep (Gość)23.05.2022 11:24

Super incjatywa

51


Dudhd ~Dudhd (Gość)22.05.2022 23:28

Brawo, podziwiam za zapał, chęci i wykonanie! Dziękuję!

52


John ~John (Gość)22.05.2022 21:31

I po co to komu. Lansuje się Cecotka. Chyba znów wybory będą

35


za monitorem ~za monitorem (Gość)22.05.2022 20:27

A gdzie sa monitory ? To nie porzadni ludzie powinni sprzatac a ci co zasmiecaja.Wiecej monitorow jesli tam sa jakiesi sprawa zalatwiona.

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)22.05.2022 12:47

Coś pięknego tylko nie rozumiem dlaczego brudas zaśmieca swoje podwórko czyli tak ma w domu zasmieciaz a przyroda jest tak pięknie pachnąca ja po cukierku papierek chowam do kieszonki

81


natan ~natan (Gość)22.05.2022 17:54

Szacunek.

32


Grażyna ~Grażyna (Gość)22.05.2022 15:25

Ale z tymi śmieciami nad Bugajem to dajcie spokój, no kto to słyszał.

14


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)22.05.2022 15:08

Ciekawe ile tam bylo toreb po zanętach i pudełek po robakach i pustych butelek po wódce. Rybaki niestety bardzo śmiecą i chlają na potęgę

51


Ilonka ~Ilonka (Gość)22.05.2022 14:08

Tylko dlaczego wchodzą na ścieżkę rowerową? Jak rowerzysta jedzie po chodniku to wielki płacz jest.

37


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement