Advertisement

Polska 2050 z nowymi władzami w Łódzkiem

Łódzkie Czwartek, 08 grudnia 202215
Polska 2050 Szymona Hołowni wybrała władze regionalne w województwie łódzkim. Przewodniczącą została Ewa Szymanowska. We władzach nie ma osób związanych z regionem piotrkowskim.

Ładuję galerię...

 

Wyboru odbyły się 3 grudnia, a przewodniczącą Zarządu Regionu została Ewa Szymanowska, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Przez blisko 10 lat związana była z sektorem bankowości hipotecznej i firmowej, dlatego dostrzega wiele problemów, które należy rozwiązać systemowo, by chronić klientów banków i instytucji finansowych przed zawarciem niekorzystnych dla nich umów. To jeden z tematów, którym chce się zająć wchodząc do polityki. Ma naturę społecznika, dlatego od wielu lat angażuje się również w działania na rzecz praworządności, praw kobiet czy dzieci z pieczy zastępczej. Prywatnie jest rodziną zastępczą dla nastoletniej Oli, którą poznała będąc wolontariuszem w domu dziecka - informują przedstawiciele partii Szymona Hołowni. 

Do Zarządu Regionu weszli także:  

 

  • Katarzyna Krawczyk (skarbnik), absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Łódzkiej, Zawodowo specjalistka ds. logistyki, w prywatnej firmie specjalizującej się w handlu międzynarodowym. Jest współorganizatorem większości akcji Stowarzyszenia Polska 2050 w Łodzi. Dodatkowo wieloletnia Prezeska Zarządu w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym, propagująca w nim działania ekologiczne, dbająca o społeczność działkowców oraz  o unowocześnienie Ogrodu. Osobiście bardzo interesuje ją nurt "zero waste" czyli ograniczanie do maksimum zaśmiecania środowiska. Prywatnie mama przyszłorocznego maturzysty.
  • Bartłomiej Dyba-Bojarski (sekretarz),  radca prawny i radny miasta Łodzi. W tej kadencji złożył już ponad 400 interpelacji. To najwięcej ze wszystkich radnych miejskich. Interweniował w sprawach naprawy dróg, chodników i jakości łódzkich remontów. Zajmował się bezpieczeństwem na przejściach dla pieszych, ochroną zieleni, a także łódzką kulturą.
  • Damian Pacześniak (członek zarządu) jest pracownikiem sektora pomocy społecznej, gdzie zajmuje się promocją i rozwojem rodzicielstwa zastępczego. Jeden z fundatorów i wiceprezes Fundacji Dobrodzieje Się, która wspiera dzieci z rodzin zastępczych i niezamożnych. Żonaty, ojciec trójki dzieci w wieku szkolnym.
  • Piotr Kopek (członek zarządu), absolwent Wydziału Prawa i Administracji UŁ, od 30 lat aktywnie uczestniczy w życiu publicznym Bełchatowa. Wieloletnie zaangażowanie w lokalne sprawy społeczne i praca m.in. w Stowarzyszeniu Bełchatów Mała Ojczyzna oraz w Stowarzyszeniu Przyjaciół Bełchatowa, zostało docenione przez przyznanie przez Prezydenta RP wysokich odznaczeń państwowych: Brązowego oraz Srebrnego Krzyża Zasługi. W latach 1998 - 2010 był radnym Rady Miasta Bełchatów oraz jednym z założycieli i pierwszym prezesem Stowarzyszenia Ziemia Bełchatowska. Był m.in., dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy i pierwszym w historii powiatu bełchatowskiego Rzecznikiem Konsumentów. Obecnie pracuje jako menadżer w prywatnej spółce.  

 

Wybory w województwie łódzkim odbyły się 3 grudnia 2022 roku. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

16


Advertisement
Advertisement

Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ep ~Ep (Gość)10.12.2022 10:38

Cholownia ty jesteś pokroju Kaczyńskiego ty decydujesz o wszystkim nikogo niema z Piotrkowa w zarządzie i ty masz zakaz wjazdu do Piotrową kościółków jesteś a się maskujesz zenada dla takich jak ty nie powinno być miejsce w polityce czym się różnisz od Kaczyńskiego?tylko data urodzenia i wzrostem

20


JarosławSingiel ~JarosławSingiel (Gość)08.12.2022 12:10

I jak tu nie głosować na PiS przy takiej opozycji.

175


Sympatyk ~Sympatyk (Gość)09.12.2022 20:23

Piotrkow żeś olal Cholownia my Cie też już olewamy

30


bernacik ~bernacik (Gość)08.12.2022 15:09

Szmery bajery, a po wyborach będzie czcił biskupów i matkie boskie oraz jego ekccelencję dziadosława.

81


xn. ~xn. (Gość)09.12.2022 08:24

Kopek jak zwykle...."czuwa" Gdzież nie był cóż nie robił???!!!!

30


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)08.12.2022 23:30

Normalnie to partia to chyba kuń trujański jakiś

50


Ep ~Ep (Gość)08.12.2022 23:15

Tak przy okazji co to znaczy Polska 2050 ?

40


Banialuki ~Banialuki (Gość)08.12.2022 23:09

Ktoś wierzy jeszcze we frazesy jakiejkolwiek partii??? Kiedy wy się wreszcie obudzicie???

60


pol ~pol (Gość)08.12.2022 22:35

Hołownia twoje miejsce jest w TVNie :)

30


GoodMorning ~GoodMorning (Gość)08.12.2022 08:50

Mam skakać czy płakać z radości?!

152


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat