Piknik "Porozmawiajmy w Łódzkiem"

Wtorek, 21 maja 2024
Województwo Łódzkie zawitało do Rozprzy. Piknik zorganizowany z okazji 20 - lecia Polski w Unii Europejskiej i sprzyjająca pogoda licznie zgromadziła Mieszkańców na stadionie GKS Czarni Rozprza.

Ładuję galerię...

Wydarzeniu towarzyszyły zabawy z animatorami, dmuchańce dla dzieci, pyszne jedzenie, a przy tej okazji można było porozmawiać o aktualnych programach unijnych.

Mieszkańców odwiedził m.in. Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber, dlatego z inicjatywy Burmistrza Rozprzy Pawła Kowalczyka udało się dopełnić na miejscu formalności dotyczących podpisania umów z KGW na zadanie pn.: "Propagowanie produktów tradycyjnych i dziedzictwa kulinarnego jako elementu świadomości kulturowej"

Koła Gospodyń Wiejskich w ramach środków pozyskanych z konkursu będą mogły zakupić doposażenie i zrealizować wydarzenia promujące Miasto i Gminę Rozprza, przygotować kulinarne propozycje, zorganizować warsztaty edukacyjne z tradycyjnej kuchni polskiej, czy też spotkać się na wspólnym dla mieszkańców pikniku.

Wszystkim Paniom z KGW składamy serdeczne gratulacje, zachęcamy do podejmowania kolejnych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych i życzymy kolejnych sukcesów.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat