Advertisement
artykuł sponsorowany

Park rozrywki Mandoria

Środa, 21 września 2022
Wiele osób poszukuje interesujących miejsc, w których będzie można spędzić czas z rodziną na wspaniałej zabawie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się park rozrywki Mandoria, który oferuje swoim gościom wiele atrakcji. To miejsce dla osób w każdym wieku, gdzie wszyscy goście będą mogli odnaleźć coś interesującego dla siebie. Co spotka nas na miejscu? Dlaczego warto wybrać się do parku rozrywki Mandoria?
Park rozrywki Mandoria

 

Wizyta w parku rozrywki - dobry sposób na spędzenie czasu

 

Parki rozrywki są bardzo interesującą propozycją na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. Bez wątpienia nowoczesny i dobrze wyposażony obiekt zagwarantuje ogromną dawkę emocji i wrażeń, których nie posiadają nawet najlepiej wyposażone place zabaw na świeżym powietrzu. Tego typu obiekty tworzone są z myślą o odwiedzających je dzieciach, dlatego też w pełni odpowiadają na ich potrzeby i pozwalają świetnie się bawić. Zalety korzystania z parków rozrywki są jednak większe. Taka wizyta sprzyja rozwojowi malucha i pozwala mu poczuć szereg emocji. Dodatkowo to dobra propozycja dla całej rodziny, która sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzi. Czas spędzony z rodzicami daje bowiem dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz bliskości. To ważne w szczególności dla najmłodszych dzieci. Skorzystają jednak także dorośli, gdyż wiele z atrakcji dostosowanych zostało dla osób w różnorodnym wieku.

 

Moc atrakcji w parku rozrywki Mandoria

 

Park rozrywki Mandoria znajduje się w Rzgowie pod Łodzią. Położenie w centralnej Polsce zachęca do jego odwiedzenia przez osoby zamieszkujące różne regiony kraju. To niezwykłe miejsce, które gwarantuje mnóstwo dobrej zabawy. Fanów mocnych wrażeń z pewnością ucieszy najszybszy roller coaster Carrara oraz Merkant, czyli jego najdłuższa wersja w Polsce, która znajduje się pod zadaszeniem. To także tutaj znajduje się jedyna w Polsce rzeka pod dachem, którą pokonać można na pokładzie łódki. Dzieci zachwyci olbrzymich rozmiarów rodzinna zjeżdżalnia, na której do dyspozycji gości znajduje się aż 6 torów. Oprócz karuzel na terenie parku znaleźć można największy w kraju drewniany plac zabaw. Nie brakuje w nim zarówno zaskakujących konstrukcji, jak i wspaniałych widoków. Odwiedzić można także gigantyczny lustrzany labirynt lub strzelnice, na której sprawdzi się swoją celność. Z kolei wielopiętrowy dom do zabawy pozwoli przetestować swoją zwinność na pełnym przeszkód torze.

Wystrój parku jest bardzo interesujący i pozwala zwiedzającym przenieść się do XVI wieku. Motywem przewodnim jest epoka renesansu. Większość dostępnych na terenie obiektu atrakcji jest przeznaczona dla maluchów od 90 cm wzrostu. Park czynny jest przez cały tydzień i dostępny jest dla wszystkich grup wiekowych. Cennik uzależniony jest od rodzaju biletu. Dzieci poniżej 85 cm wzrostu na teren parku mogą wejść bez konieczności uiszczania opłaty. Bilet całodniowy to koszt 109 zł, jednak jeśli dokonamy zakupu online wówczas jego cena spada do 99 zł. Dla gości powyższej 65 roku życia przewidziano zniżkę. Bilet dla seniora kosztuje 79 zł, natomiast kobiety w ciąży mogą skorzystać z oferty parku za 69 zł. Uprzywilejowane są także osoby z niepełnosprawnościami, które mogą dokonać zakupu biletu za 79 zł. Ciekawą propozycją jest bilet całoroczny za 365 zł, który umożliwia korzystanie z oferty parku przez cały rok od jego zakupu. Mandorię warto też odwiedzić w dniu urodzin swojej pociechy. Dzieci do 18-tego roku życia podczas celebrowania własnych urodzin mogą skorzystać z oferty parku jedynie za 1 zł. Emocje, których tam doświadczą z pewnością pozwolą zapamiętać takie urodziny na bardzo długo.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat