Para zatruła się tlenkiem węgla. Oboje nie żyją

PolicjaŁódzkie Wtorek, 20 listopada 20182
Dwoje ludzi zatruło się czadem. Niestety ani 38-letniej kobiety, ani jej męża nie udało się uratować. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na terenie posesji w powiecie radomszczańskim we wtorek rano.
Para zatruła się tlenkiem węgla. Oboje nie żyją

O godzinie 6.20 dyżurny policji otrzymał informację, że na terenie jednej z posesji w gminie Kodrąb dwoje ludzi zatruło się czadem. Na miejsce zostały skierowane służby ratownicze. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych tym osobom. - Zgodnie z decyzją prokuratora nadzorującego czynności na miejscu zdarzenia zarówno ciało 38-letniej kobiety, jak i jej o rok starszego męża zostały zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium, celem przeprowadzenia szczegółowych badań – informuje oficer prasowy komendy policji w Radomsku. - Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że para zajmowała zaadaptowane na mieszkanie pomieszczenie budynku gospodarczego znajdującego się na terenie tej posesji. Wszystko wskazuje na to, że do zatrucia tlenkiem węgla doszło ze względu na nieszczelność kuchni kaflowej, która stanowiła źródło ogrzewania tego pomieszczenia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sebo ~Sebo (Gość)21.11.2018 12:36

A wystarczy wydać parę złotych i kupić czujnik szkoda życia

30


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)20.11.2018 12:01

Straszne... Od razu przypomniała mi się śmierć Marzeny i Krzyśka... Tragedia.Wspołczucia dla rodzin.

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat