Advertisement

Ostatnia taka szansa

ePiotrkow Piątek, 02 grudnia 20222
W najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się ostatnia odsłona kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. Dzięki niej będzie można bezpłatnie sprawdzić ustawienie świateł w swoim samochodzie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Kampania ma na celu uświadomienie kierującym wpływu jakości i stanu oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Jeśli oświetlenie pojazdu jest wadliwe, to w złych warunkach atmosferycznych i przy niedostatecznej widoczności, wzrasta prawdopodobieństwo wypadku drogowego. Sprawne, prawidłowo wyregulowane światła pozwalają kierowcy wcześniej dostrzec przeszkodę bądź pieszego poruszającego się jezdnią lub poboczem. Ma to szczególne znaczenie w warunkach jesienno-zimowych - podkreśla asp. sztab. Izabela Gajewska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

W Piotrkowie bezpłatnie swoje światła będzie można sprawdzić na Stacji Kontroli Pojazdów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu przy ul. Glinianej w godzinach pracy stacji, czyli od 8:00 do 16:00.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)02.12.2022 19:19

Problem w tym ,że urządzenia według których ustawia sie światła są wadliwe dlatego ja w swoim aucie nie pozwalam diagnoście ustawiać tym złomem świateł bo zawsze gdy były ustawiane świeciły za wysoko a w przypadku mgły to dopiero jest problem i nic nie widać

10


Ramzes ~Ramzes (Gość)02.12.2022 13:57

Dobrze ustawcie swe światła w autach bo nasz cesarz Piotrkowa ogłasza ciemności egipskie.

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat