Advertisement

ODA zaprasza na zajęcia z graffiti

ePiotrkow Wtorek, 26 sierpnia 20141
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza w czwartek 28 sierpnia na zajęcia z graffiti pt.”X muza - warsztaty street artu”, realizowane w ramach projektu „Street art – sztuka miasta. Edukacja międzypokoleniowa” .
ODA zaprasza na zajęcia z graffiti

Drugi etap projektu „Street art – sztuka miasta. Edukacja międzypokoleniowa” poświęcony będzie na działania artystyczne w przestrzeni miejskiej. Animatorzy kultury po odbyciu warsztatów wraz z uczestnikami wejdą w przestrzeń miejską, w której zrealizują wcześniej przygotowany projekt nawiązujący do tradycji filmowych Piotrkowa. Współorganizatorem tej części warsztatów jest Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim. Zapisy trwają do 27 sierpnia  (nr telefonu 44 649 52 64 lub mailowo na adres bwa@post.pl).

Warsztaty, które będą realizowane w naszym mieście, będą oceniane w zamkniętym konkursie na najciekawszą pracę organizowanym w ramach projektu „Street art – sztuka miasta. Edukacja międzypokoleniowa” .W konkursie tym weźmie udział 10 zespołów z różnych miast województwa łódzkiego. Jury wybierze 3 najlepsze prace, które będą oceniane na podstawie przesłanych zdjęć oraz wizyt studyjnych członków jury w danych miejscowościach.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)27.08.2014 00:18

Będą uczyć mazania i niszczenia elewacji budynków. Skandal!

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat