Advertisement

Niemieccy studenci zdobywali wiedzę w piotrkowskim Areszcie

AŚ Piotrków Czwartek, 25 kwietnia 20193
W Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano zajęcia dydaktyczne dla niemieckich studentów z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Ostfalii. Głównym celem wizyty było poszerzenie wiedzy na temat organizacji systemu resocjalizacyjnego i jego uwarunkowań instytucjonalnych oraz codziennej pracy ze skazanymi.

Ładuję galerię...

Okazało się, że leczenie odwykowe skazanych uzależnionych od alkoholu, środków odurzających lub substancji psychotropowych w oddziałach terapeutycznych to zupełnie nieznane zagadnienie dla gości z zagranicy. 

 

Szczególnym celem spotkania było pokazanie młodym ludziom, w jaki sposób funkcjonują jednostki penitencjarne o profilu terapeutycznym w Polsce na przykładzie piotrkowskiego więzienia, jednej z najlepiej zorganizowanych placówek tego typu w naszym kraju. Studenci przebywają w Polsce w związku z organizowaną przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego konferencją naukową „Investing in Families”.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.04.2019 12:03

Czy ta pani w różowej chuście na głowie to jedna z niemieckich studentek?

74


gość ~gość (Gość)25.04.2019 12:45

Raczej arabscy

74


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat