Advertisement

Książka na weekend – nowy kryminał Maxa Czornyja

Sobota, 17 września 20220
Na ostatni weekend lata polecamy zestaw, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy tu powieść obyczajową, kryminał i poradnik. Zapowiada się zatem całe spektrum emocji i wrażeń. Zatem po kolei...
fot. K. Żołądek fot. K. Żołądek

Pierwsza z naszych propozycji to książka dla fanów powieści obyczajowych. W sam raz na jesienne wieczory sprawdzi się książka, mówiąca już o kolejnej porze roku. O zimie. Właśnie w taki klimat zabierze was Sylwia Kubik w swojej książce „Zimowe Żuławy. Beata”, która nie tak dawno ukazała się nakładem wydawnictwa Filia. Oczyma wyobraźni zobaczycie wiatr hulający po żuławskich polach i ganiający płatki śniegu. Ten sam wiatr będzie też zaglądał w okna domów, których mieszkańcy zaczęli już przygotowania do świąt.

 

fot. K. Żołądek

 

Sylwia Kubik wczesnym latem zabrała nas już na Żuławy, a to za sprawą książki „Żuławska miłość. Dobrosława”. Tym razem zimowy klimat będziemy poznawać z Beatą. A spragnionych ciekawych historii i sporej dawki emocji zapraszam na wycieczkę do księgarni, bo tam znajdziecie najnowszą powieść Sylwii Kubik.

 

O tej książce można też posłuchać:

 


 

 

 

fot. K. Żołądek

 


Druga propozycja to coś z najbardziej popularnego gatunku w Polsce, czyli dobry kryminał. A że dobry może świadczyć już nazwisko autora, którym jest Max Czornyj. Dziś polecam jego najnowszą powieść „Spirytystka”. Ukazała się nakłądem wydawnictwa Filia i stanowi kontynuację powieści „Mortalista”

 

Max Czornyj na dobre rozgościł się na wydawniczym rynku i lubuje się w mrocznych i krwawych sceneriach. Śledczy na kartach jego książek nie mają lekko, bo ciał przybywa. Najbardziej popularną postacią książek Maxa jest komisarz Eryk Deryło z lubelskiej policji, ale tym razem mamy do czynienia z inną serią. A książek „Mortalista” oraz najnowszej - „Spirytystka” możecie szukać w księgarniach.

 

Posłuchaj o nowej powieści Maxa Czornyja:

 


 


fot. K. Żołądek

 


Trzecia propozycja to wspomniany już poradnik – „Pokonaj swoje lęki i odzyskaj spokój” dr Ellen Vory. W Polsce książka ukazała się nakładem wydawnictwa Filia w przekładzie Joanny Grabarek. To pozycja dla tych, którzy chcą lub powinni posłuchać siebie i swojego ciała, by osiągnąć równowagę umysłu i spokój ducha.

 


Dr Ellen Vora wyjaśnia, co łączy mózg, jelita i stany zapalne, oraz dlaczego sen i resetowanie w naturze są tak ważne. Ujawnia burzliwy romans alkoholu i lęków, i podpowiada, co jeść dla zdrowia psychicznego oraz jak leczyć nerwicę lękową poprzez rekalibrację układu odpornościowego. Zdradza, że siedzenie to nowe palenie, a ćwiczenia to nowy xanax. Napisała to, by poprawić jakość życia i znaleźć właściwą drogę ku uzdrowieniu i zrównoważonemu życiu.

 


Życzymy udanej i miłej lektury. Książki znajdziecie w księgarniach.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat