Advertisement

Kocha fotografię i lotnictwo

ePiotrkow Poniedziałek, 08 lipca 201957763
Sławek „hesja” Krajniewski to fotograf lotniczy, który Piotrków upodobał sobie jako bazę swojego projektu „Air-to-Air Meeting”. Kilkunastu fotografów i lotników spotyka się, aby zrobić fantastyczne zdjęcia lotnicze. Fly Fest był okazją do wykonania kolejnych.
http://www.hesja.plhttp://www.hesja.pl

- Pomysł wziął się z tego, że dość atrakcyjną dla fotografów jest fotografia air-to-air czyli taka, podczas której zdjęcia lotnicze wykonuje się z pokładu lecącego samolotu. Niestety bardzo niedostępna i bardzo droga. Pomyślałem, że można to zrobić jak najtaniej. Zorganizować spotkanie pilotów i fotografów. Wszystkim zależy na tym, żeby zrobić dobre zdjęcia. Fajnie, że w Piotrkowie – mówił na antenie Radia Strefa FM Piotrków - stacjonuje najlepszy do fotografii air-to-air samolot - Skyvan ze Sky Force Polskiego Centrum Spadochronowego. Nasze miasto przypadło "hesji" do gustu nie tylko z tego powodu.

- Dla mnie Piotrków to jest dom, gdziekolwiek bym nie był zawsze tutaj przyjeżdżam jak do siebie. Tu jest wspaniała atmosfera, wspaniały klimat - mówi Sławek.

 

Sławek Krajniewski robi zdjęcia lotnicze na całym świecie. Ostatnio był w USA i na Antypodach. - Prosto z Australii gdzie było ponad 40 stopni polecieliśmy na Litwę robić zdjęcia też z samolotu, gdzie na wysokości 3,5 km było jakieś minus 35 stopni. Do dzisiaj jeszcze czuję to w palcach, ale taka właśnie jest fotografia, na zdjęciach nie widać co bolało, a co nie.

 

Skąd takie zainteresowanie? - Od dzieciństwa kochałem fotografię i lotnictwo. Jak tylko mogłem to łączyć to łączyłem. Ale jeśli ktoś wejdzie na moją stronę to zauważy bardzo szybko, że nie tylko samoloty fotografuję. W zasadzie wszystko, co można ciekawie pokazać.

 

Zdjęcia Sławka Krajniewskiego można podziwiać na jego prywatnej stronie www.hesja.pl.

 


Zainteresował temat?

8

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.07.2019 11:11

Kocha to

10


gość ~gość (Gość)08.07.2019 10:00

Kolega zelazkiem robil.

11


gość ~gość (Gość)08.07.2019 14:50

Piękne zdjęcie !

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat